doğa calven cemre
       
5s arslan bilgi

Samsunspor’da Melis Kalkavan Erdoğan’dan İlk Açıklama

samsun-melıs-2021
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’da Melis Kalkavan Erdoğan’dan İlk Açıklama Samsunspor Kulübü Derneği olağan genel kurulunda güven tazeleyen Başkan Yüksel Yıldırım’ın yeni yönetiminde yer alan Melis Kalkavan Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile mutluluğunu paylaştı.

Samsunspor Kulübü Derneği Halkla İlişkilerden Sorumlu Yöneticisi Melis Kalkavan Erdoğan,”Samsun’a, Samsunspor’a hizmeti bu şekilde yapacak olmaktan büyük mutluluk ve huzur duyuyorum. Tbrik, destek mesajlarınızı tek tek okuyup cevaplayacağım” dedi.

GURUR KAYNAĞI
“Samsunspor camiası büyük, köklü bir camiadır” diyen Gücümüzü Atatürklü armamızdan, şanlı tarihimizden ve büyük taraftarımızdan alırız. Yeni Yönetim Kurulumuzda 4 kadın omuz omuza çalışacak olmak bana ayrı bir güç kaynağı olmakta, ayrı bir gurur sağlamaktadır. Kulübümüze daima sahip çıkacağız. Birbirimizin motivasyonunu düşürücü hal, hareket ve sözler bizlere ancak zarar verir. Birlikte ağlayıp birlikte gülüyorsak başarı zaten ortak arzumuz. Hepinizi seviyorum. Biliyorsunuz gönlümde herkesin yeri var. Kapım da daima açık.”

“4 KADIN YÖNETİCİ TAKDİMİMDİR”
“Samsunspor Kulübü Derneği’nin 4 kadın yöneticisini takdimimdir. Türkiye’de spor kulüplerinin yönetiminde ya da çeşitli yapıların yönetim şemalarında kadınların bu derece yoğun oranda varlığına rastlanmaz. Bununla gurur duyuyorum. Bu Samsunumuz’un gururudur.”

Kaynak Linki = https://www.hedefhalk.com/haber/melis-kalkavan-erdogandan-ilk-aciklama-1654346


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir