Yılport Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'nde Kurban Bayramı'nın 3'üncü günü bayramlaşma töreni düzenlendi. Kırmızı Beyazlılar, Nuri Asan Tesisleri’nde Kurban Bayramı'nın 3'üncü günü düzenlenen geleneksel bayramlaşma törenine kulüp yöneticileri ve taraftarlar katıldı.

TEZAHÜRATLAR EŞLİĞİNDE BAYRAM COŞKUSU

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. ve Samsunspor Kulübü Derneği’nin ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma törenine, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Savaş Boyar, yönetim kurulu üyeleri, TÜFAD Samsum İl Başkanı Hakkı Bayrak, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Kaya Aşçı ve yönetimi, TSYD Samsun Şube Başkanı Avni Demir, eski futbolcu, yöneticiler, gazeteciler ve taraftarlar katıldı. Oldukça samimi geçen bayramlaşmada taraftarlar, tezahüratlarıyla destek verdi. Daha sonra da toplu fotoğraf çektirdi. 

"TEŞEKKÜR EDİYORUM "

Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada "Tüm taraftarımızın Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Taraftarlarımız bizim için her zaman çok önemli. Bu vesile ile Samsunsporumuzun bu sezonu şampiyonlukla geçireceği bir sezon diliyorum. Bayramlaşma programımıza katılan Samsunspor Kulübü Derneği Yönetimi, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. yönetimi ve çok değerli taraftarımıza teşekkür ediyorum" dedi. Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili   Vennas Akyol, yolun sonun şampiyonluk olduğunu ve Cumhuriyetin 100'üncü yılında Samsunspor'a şampiyonluğun yakışacağını belirtti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsunspor'un efsaneleri ile iş insanları yeşil sahada karşılaştı! Samsunspor'un efsaneleri ile iş insanları yeşil sahada karşılaştı!