doğa area duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsunspor’da Kaptan Öztekin’den SMG’ye Özel Açıklamalar

samsunspor-yasin-öztekin
Daha Fazla Göster

Samsunspor’da Kaptan Öztekin’den SMG’ye Özel Açıklamalar  Yılport Samsunspor kaptanı Yasin Öztekin, Samsunspor’u hak ettiği yere getirmek istediklerini belirterek, “Gerçekten iyi bir takım olduk. Takımda herkes elinden geleni yapıyor” dedi

İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRDİK
Samsun Medya Grubu Spor Müdürü Esra Vural’a özel açıklamalarda bulunan Yasin Öztekin, geçen sezon hedefledikleri şampiyonluğun olmadığını fakat bu sene yeni hoca, takım ve taraftarla Samsunspor’u hak ettiği yere getirmek istediklerini belirten kaptan, “Gerçekten iyi bir takım olduk. Bunu kamp sürecinde de gördük. Yaptığımız hazırlık maçlarında da gördük. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Takımda herkes elinden geleni yapıyor ve özverili çalışıyor. İnşallah, böyle de devam eder” diye konuştu.

yasin 2 Samsunspor

KENDİMİ HAZIR GÖRÜYORUM
“Avrupa ve Türkiye’deki futbol ve idman anlayışında biraz fark var. İlk zamanlarda bayağı zorlanmıştım ama her zaman herkese yardım etmeye çalıştım. Bazen bazı insanlar anlamak istemiyor ya da farklı görebiliyordu. Ama ben hiçbir zaman doğruları söylemekten vazgeçmedim ve bu sene ilk defa kendimi kaptanlığa hazır görüyorum. Ben hazırım ikinci kaptanımız Hasan da öyle. İkimiz de elimizden geleni yapıyoruz. Hocamız da bize güveniyor”

 

DDDD Samsunspor

 

LİG DAHA ZOR
Samsunspor’un, ligin hem taraftarı hem stadı hem de şehri ile birlikte en büyük takımı olduğunu ifade eden Kaptan, “Şampiyon olmak kolay değil. Bir maç kazanıp, diğer maçta istediğini yapmazsan, odaklanmazsan olmaz. Bu sene lig daha zor. Ama önemi yok. Biz bunu başarmak istiyoruz. Süper Lig’de Samsunspor’la oynamak istiyorum. Hocamız 3 kere arka arkaya şampiyon oldu. Tecrübesi var ve bunu bize aktarmaya çalışıyor. Şimdi Kocaeli maçımız var. Ona konsantre olup arzulu ve istekli olmamız lazım. Maça çıkıp hocalarımızla, taraftarımızla o maçın anını yaşayıp, hep birlikte istediğimiz sonucu almak istiyoruz”

yasin 3 Samsunspor

İYİ SONUÇLAR GELECEK
Son olarak Öztekin, “Taraftarımızın tribünleri doldurması çok ayrı oluyor. Taraftarımızın tribünde olması, bana güç veriyor. Biz elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve yaptıkça iyi sonuçlar gelecek. O yüzden taraftarımız bize destek versin. Kalbimizde, gönlümüzde olan şampiyonluğu sezon sonunda taraftarımızla beraber kutlamak istiyoruz”

Esra VURAL 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir