Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu çarsan Mega Halı Yıkama

Samsunspor’da Kaleciler Zımba Gibi! Hedef Şampiyonluk

featured

Samsunspor’da Kaleciler Zımba Gibi! Hedef Şampiyonluk Yılport Samsunspor’un Kaleci Antrenörü Ümit Levent Zorluer, Antalya’da kalecilerle güzel bir kamp geçirdiklerini ve eksiklerini tamamladıklarını belirterek, “Lige tüm kaleciler olarak hazırız” dedi

KALE Ana Manşet

EKSİKLERİ GÖRDÜK
Spor Toto 1. Lig’de gol atmanın yanı sıra kaleyi korumak da önem arz ediyor. Bu bağlamda, Samsunspor, kalesini güçlendirmek için sıkı çalışıyor. Samsun Medya Grubu’na açıklamalarda bulunan Kaleci Antrenör Ümit Levent Zorluer, Antalya kamında eksiklerini giderdiklerini belirterek, “Kampta çalışmalarımızı tamamlayıp gayet olumlu bir dönem geçirdik. Bir hazırlık maçı oynama şansımız oldu. Maçta uzun zamandır forma giyemeyen Aykut ve Alp’e şans vererek eksiklerini gidermelerini istedik. Sergiledikleri performans bizi mutlu etti. Biz lige tüm kaleciler olarak hazırız” diye konuştu.

YOĞUN TEMPO
İlk hafta bay çeken Samsunspor bunu fırsata çevirerek çalışmalarını daha da hızlandırdı. İkinci devre hedeflerine değinen Ümit Levent Zorluer, “Kampta dönem dönem çift antrenman, dönem dönem tek antrenman gerçekleştirdik. İlk hafta bay geçtiğimiz için bunu fırsat bilerek yoğun bir şekilde çalıştık. Tabi burada en önemlisi kalecilerimizle birlik, beraberlik içerisinde keyifli, iyi çalışmalı, tempolu bir kamp dönemi geçirdik. Samsunspor’un her zaman şampiyonluktur. Bizim şuanda ikinci devredeki hedefimiz, ilk 2 içerisinde olmak, en kötü Play-Off dan şampiyon olarak çıkmak” ifadelerini kullandı.

Esra VURAL Özel Haber

SAMSUNSPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.