Yılport Samsunspor Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, "Sağ bek için görüşmelerimiz devam ediyor, bir de santrafor alacağız" dedi. 

BÜYÜK SAKATLIKLAR OLMADI 

Yılport Samsunspor, Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, Kırmızı Beyazlılarda transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, Kayseri ve Bolu kampı ile ilgili. Samsun Medya Grubu'na özel açıklama yapan Kaplan, kampların aile ortamı içinde son bulduğuna değinerek, "Kampta bir tek Berk'in sakatlığı sebebiyle üzüntümüz oldu. Onun dışında da büyük bir sakatlık olmadı" diye konuştu. 

EKSİKLER GÖRÜLDÜ 

Altay-Samsun maçı canlı yayınlanacak mı? Ne zaman? Altay-Samsun maçı canlı yayınlanacak mı? Ne zaman?

Hazırlık maçlarında eksikliklerin görüldüğünün altını çizen Kaplan, "İlk iki maçta yenildik ama sevindirici kısmı, yenilirken takımdaki eksikliğimizi de gördük, Süper Lig takımına karşı tempolu oynadık. Fofana oynamadı. Novikovas sakatlandı. Yani orada bir sıkıntımız vardı. O da halloldu. İnşallah Samsun'da onlarda takımla beraber antrenmana başlayacaklar. Bolu kampı özellikle enerji olarak çok güzeldi" dedi. 

SAĞ BEK VE FORVET

Takıma 2 transfer daha yapmak istediklerine değinen Kaplan şunları söyledi: "Forvette şu an Tomane var. Diomande ile ilgili de hocamız Bayram Bektaş'ın Başkan Yıldırım'a vereceği raporu bekliyoruz. Sağ bek görüşmelerimiz de devam ediyor. Olursa bir de santrafor alacağız. Sağ bek Türk, santrafor da yabancı olacak. Transferleri yarınki antrenmana yetiştirmek için elimizden geleni yapıyoruz." Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN