doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsunspor’da Hedef Kocaeli

Samsunspor'da Hedef Kocaeliı
Daha Fazla Göster

Samsunspor’da Hedef Kocaeli Yılpor Samsunspor’un Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ve Genel Menajer Mustafa Aztopal, hücuma dayalı, rakip ceza sahasında oynamayı hedeflediklerini belirterek, Kocaelispor hazırlıklara tüm hızıyla devam ettiklerini belirtti

WhatsApp Image 2021 08 25 at 17.42.36 Spor

ANALİZLERİ YAPTIK

Balıkesirspor karşısındaki galibiyetten mutlu olduklarını fakat önlerindeki maçlara odaklandıklarını belirten Altıparmak, “Kocaelispor hazırlıklarına da hız kesmeden başladık. Analizlerini yaptık. Ona göre de oyun planımız üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hafta hiç ara verilmeden antrenmanlara başlandı. Haftaya milli maç arası var. O zamana kadar çalışmaya devam ardından oyunculara istirahat vereceğiz” diye konuştu.

HÜCUMA DAYALI OYUN

Her maçta hücuma dayalı bir futbol hedeflediklerine değinen Genel Menajer Aztopal ise, “Hocamız 2 aydır oyun formatımızı oturmak için çalışıyor. Daha hücuma dayalı, rakip ceza sahasında oynamayı hedefleyen bir Samsunspor oluşturulmaya çalışılıyor. İlk maçta da bunun ilk işaretlerini gördük. Mutlaka sezon içerisinde her rakibe göre farklı bir takım önlemler de alınabilir. Ama genel futbol mentalitesi olarak bunu bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir