doğa yataks cemre
       
5s dikey izosam bilgi

Samsunspor’da Son Gelişmeler! Mehmet Altıparmak’tan Flaş Transfer Açıklaması

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’da Son Gelişmeler! Mehmet Altıparmak’tan Önemli Açıklamalar Samsunspor’un yeni teknik direktörü Mehmet Altıparmak, transfer çalışmaları ve yeni sezona ilişkin açıklamalarda bulundu

AW359197 03 scaled Ana Manşet

TAKTİĞİMİZİ BELİRLEYECEĞİZ

Samsunspor yeni sezonun ilk antrenmanını Nuri Asan Spor Tesisleri’nde Teknik Direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde gerçekleştirdi. Geçen sezondan sözleşmesi devam eden, yeni transferler ve kiradan dönen oyuncuların katıldığı 24 kişilik kadro ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Mehmet Altıparmak, “Hedefimiz Süper Lig’e çıkmak. Bunun için var gücümüzle çalışacağız. İlk antrenmanımızı yaptık, 4-5 gün burada antrenman yaptıktan sonra testlerimizi de bitirip, Erciyes ve Bolu kamplarımız var. Bu kamplarda oyuncularımızın kondisyonlarını yükseltip oyun taktiğimizi belirleyeceğiz. Hedefimiz ağustos ayında oynanacak lige hazır olmak. Bu süre zarfında yeni Bu süre zarfında transferlerimiz ve gidecek oyuncularımız olacak” dedi.

AW359197 02 scaled Ana Manşet

SÜPER LİG’DE YOK

Altıparmak, “Tesisler Türkiye’nin hemen hemen en iyi tesisleri Süper Lig takımında olmayan tesisler. Oyuncularımızın hepsini tanıyoruz. Onlarla da kaynaştık. İdman öncesi toplantımızı gerçekleştirdik. Hepsiyle güzel bir ortamımız var. Bu sene en büyük amacımız önce aile ortamını yaratmak. Sonra takım olmak. Başka Samsunspor yok herkes Samsunspor’un etrafında açığız. İyi veya kötü bizim yanımızda olsunlar” diye konuştu.

O İSİMLER EKSİK

Teknik adam son olarak Şuanda 24 kişilik bir kadromuz var. Buraya girecek 4-5 transferimiz daha var. Onlar da girdikten sonra 28 kişilik bir kadro oluşturuluyor. Bu kadronun içine 4-5 oyuncu alacağız. Yaptığımız transferler var, eski oyuncularımız var. Hepsini kaynaştıracağız ve 28 kişilik kadro ile sezona başlayacağız. Yasin’nin uçağı yetişmediği için akşam uçağıyla gelecek. Savicevic’de Milli Takım kampındaydı. O nedenle birkaç gün özel izin verdik. Mathias, Gökhan Alsan ve Nadir de 1 hafta izin verildi. Karşılıklı görüşmeler yapılıyor” ifadelerini kullandı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir