doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsunspor’da Değişim Başlıyor! CEO Ve Scout Ekibine Yeni İsimler Geliyor

Samsunspor'da-Değişim-Başlıyor!-CEO-Ve-Scout-Ekibine-Yeni-İsimler-Geliyor
Daha Fazla Göster

Samsunspor’da Değişim Başlıyor! CEO Ve Scout Ekibine Yeni İsimler Geliyor  Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, yönetim, CEO ve scout ekibi ile ilgili çalışmalarını büyük hassasiyetle sürdürüp emin adımlarla ilerlemek istiyor

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Kırmızı – Beyazlılar, geçtiğimiz günlerde Genel Menajer Mustafa Aztopal ve scout ekibi ile yollarını ayırmıştı. Yaşanan olayların ardında işi profesyonellere bırakmak istediğini belirten Başkan Yıldırım çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Yıldırım, CEO konusunda daha önce Galatasaray’da Sportif Direktörlük görevi yapan Cenk Ergün ile görüştüğü ancak olumlu bir sonuç çıkmadığı öğrenildi.

ÖZTÜRK İDDİALARI

Scout ekibiyle de yolları ayıran Kırmızı-Beyazlılar konu ile ilgili çalışmalara hız verdi. İstanbul’da hummalı bir çalışma gerçekleştiren yönetim, scout ekibinde Samsunlu olan ve Almanya’da yaşayan Muharrem Öztürk’ün görev yapmaya başladığı iddia edildi. Öztürk’ün 6 Kasım’da Samsunspor ile ilgili paylaşımı ise bu iddiayı arttırdı. Ayrıca ,Öztürk daha önce Fenerbahçe scout ekibinde de görev yapmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir