doğa calven duru
5s arslan bilgi

Samsunspor’da Bayramlaşma

Samsunspor'da-Bayramlaşma
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’da Bayramlaşma Samsunspor’un Nuri Asan Tesisleri’nde Kurban Bayramı’nın 3. günü bayramlaşma töreni düzenlendi.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. ve Samsunspor Kulübü Derneği’nin ev sahipliğinde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür Soner Soykan, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Savaş Boyar, Yönetim Kurulu Üyeleri, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven ve taraftarlar katıldı.

samsunspor bayramlasma1 1 Samsun

 

İYİ Kİ GELDİNİZ
Bayramlaşma töreninde konuşan Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Vennas Akyol Haznedar “İyi ki geldiniz, birlik beraberliğimizi bu güzel bayram gününde kutluyoruz.” dedi ve iyi dileklerde bulundu.

samsunspor bayramlasma1 4 Samsun

 

TARAFTAR DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ
Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar,” Tüm taraftarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Taraftarlarımız bizim için her zaman çok önemli. Bu vesile ile Samsunspor’umuzun şampiyonlukla, geçeceği bir sezon diliyorum. Bayramlaşma programımıza katılan Samsunspor AŞ. yönetimi dernek üyelerimize ve çok değerli taraftarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

samsunspor bayramlasma1 3 Samsun

 

Ayrıca İnegöl’den gelen Samsunsporlu taraftarlarda bayramlaşma töreninde yerini aldı. Yönetim, taraftarlarla birlikte fotoğraf çekinip ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir