Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Kayseri kampının başlangıç olduğunu belirterek, "Sezona hangi kadro ile başlayacaksak onu bir an önce oluşturmak istiyoruz" dedi. 

Samsunspor aşkı bir başka Samsunspor aşkı bir başka

ÇİFT ANTRENMAN 

Yeni sezonun ilk etap kamp çalışmalarını Erciyes Yüksek irtifa Kamp Merkezi’nde yapan Kırmızı Beyazlıların Teknik Direktörü Bayram Bektaş, değerlendirmelerde bulundu. İlk etap çalışmalarına bugün başladıklarını belirten Bektaş, “Kampımıza başladık. Keyifli bir yolculuktan sonra Erciyes’teki kamp merkezimize ulaştık. Bugün çift antrenmanla kampımıza başlayacağız. Güzel bir hava var. Sabah kuvvet antrenmanı öğleden sonra da sistem, taktik antrenmanlarıyla devam edeceğiz. En iyi şekilde bu kamptan tam verim alarak inşallah hazır bir şekilde Bolu kampından sonra Samsun’a döneceğiz” dedi.

BURASI BAŞLANGIÇ

Bir an önce kadroyu şekillendirmek istediğini ifade eden Bayram Bektaş, “Tek dileğim, sakatlıksız tam anlamıyla bir kampı yapmak. Elbette basınımızın ve vatandaşlarımızın merak ettiği, geçen seneden kadroda birkaç oyuncu var. Elbette oyuncu gidecek ve oyuncu gelecek ama bizim, başkanımızın, yöneticilerimizin tek amacı sezona hangi kadro ile başlayacaksak onu biran önce oluşturmak istiyoruz. Burası da bunun başlangıcı” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.