Teknik Direktör arayışlarına devam eden Yılport Samsunspor'un Teknik Direktör Aykut Kocaman'a teklifte bulunduğu ve tecrübeli hocanın teklifi geri çevirdiği iddia edildi  

ARAYIŞLAR SÜRÜYOR 

Kırmızı Beyazlılar, Bayram Bektaş'tan boşalan teknik adamlık koltuğu için görüşmelerine ve temaslarına büyük bir titizlikle devam ediyor. Ligi şampiyon bitirerek, Süper Lig'e çıkmayı hedefleyen Samsunspor'un Aykut Kocaman ile görüşüp, teklif sunduğu ve tecrübeli teknik adamın, teklifini geri çevirerek, bu sezon takım çalıştırmak istemediğini yönetime ilettiği iddia edildi. Kocaman'dan olumsuz yanıt alan Samsunspor ise rotayı diğer adaylara çevirdiği öğrenildi. 

Maç Arifesi KANAL S ekranlarında 30 Ekim Cuma Maç Arifesi KANAL S ekranlarında 30 Ekim Cuma

1 SÜPER LİG 3 TÜRKİYE KUPASI

Kariyerinde Fenerbahçe, Konyaspor, Başakşehir, Ankaraspor, Malatyaspor ve İstanbulspor'u çalıştıran Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile 1 Süper Lig, 2 Türkiye Kupası zaferi yaşamıştı. Kocaman son kupa zaferini ise Konyaspor ile Türkiye Kupası'nda yaşamıştı. Son çalıştırdığı kulüp olan Başakşehir ile 29 maça çıkan ve 2 Ekim 2021 günü görevinden ayrılan Aykut Kocaman, bu 29 maçı 1.14 puan ortalamsıyla tamamlamıştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.