doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsunspor”da Altıparmak Takımdan Memnun

Samsunspor''da-Altıparmak,-Takımdan-Memnun
Daha Fazla Göster

Samsunspor”da Altıparmak Takımdan Memnun Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, hazırlık sürecinin iyi geçtiğini, takım içinde bir aile ortamı oluştuğunu söyledi.

ÖNEMLİ SİNYALLER VERDİ
Kamp dönemlerinin iyi geçtiğini belirten Altıparmak, “Kayseri’deki kampta sakatlık olmadan fiziksel antrenmanlarla gerçekleştirdik. İkinci kampta tamamen taktik ve çabukluk ile ilgili antrenmanlar yaptık. Önde baskılı oyun sistemine kamp döneminde çok çalıştık. Özellikle bu çalışmalarımızı hazırlık maçlarında göstermemiz bizi çok memnun etti. Ama daha çok yolumuz var. Maçlarda alınan neticeler bize ilerisi için çok önemli sinyaller verdi. İnşallah bunu daha fazla geliştirerek ve çalışarak devam edeceğiz” dedi.

samsunspordan rakiplerine gozdagi Samsunspor

AİLE ORTAMI OLUŞTU
Takımda bir aile ortamı oluştuğunu ifade eden Altıparmak, “Biz komple yeniden bir takım yaptık. İstediklerimizi bir anda sahaya yansıtmaları mümkün değil. Muhakkak bir uyum sorunu olacak. Ama hepsi bu ligin ve üst liglerin oyuncuları. Müthiş bir birlik beraberlik içerisindeler. Bu beni memnun ediyor. Takımda müthiş bir aile ortamı oluşturduk. Bu ortama Barış yeni geldi. Melih katılacak. Sonra yine katılacak bir iki oyuncu daha var” ifadelerini kullandı.

samsunsporda o kriz cozuldu Samsunspor

YOLLAR AYRILACAK
Takımdan 5 ya da 6 kişinin ayrılacağını belirten Altıparmak, “5 ila 6 kişi aramızdan ayrılacak. Bunların içerisinde yabancı ve yerli futbolcular var. Şu anda 33 ila 34 kişi ile idman yapıyoruz. Bu sayı çok fazla. Ama biz herkesi görelim, ayrımcılık yapmayalım, kimsenin hakkında ön yargılı olmayalım diye tüm oyuncularımızla çalıştık. Bundan sonraki süreçtede kadromuzu belirleyeceğiz ve ona göre çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Samsunsporda Altiparmak Takimdan Memnun Samsunspor

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir