doğa yataks duru
5s izosam Mega Halı

Samsunspor’da O İsimden Şok Açıklama! TFF’ye Şikayet Etti

samsunspor-ilk-11-bannersiz
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor’da O İsimden Şok Açıklama ! TFF’ye Şikayet Etti Samsunspor Genel Menajer Mustafa Aztopal, Tomane’nin geçmiş dönem alacakları ile ilgili kulübü şikayet ettiğini belirterek, “Tomane’yle görüşmeler sürüyor. Samsunspor Kulübü’nü herhangi bir sıkıntıya sokmayacak şekilde çözeriz problem yok” dedi

KAMPA GÖTÜRÜLMEDİ
Tomane’nin alacakları nedeniyle Yılport Samsunspor’u şikayet ettiği için, Kırmızı Beyazlı yönetim ve teknik ekibin raporu doğrultusunda Portekizli futbolcu Kayseri’nin Erciyes İlçesi’nde bulunan ve yeni açılan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde başlayacak olan kampa götürülmedi.

tomane samsunsporda kalacak mi Samsun

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Tomanne ile görüşmelerin sürdüğünü belirten Aztopal, “25 kişilik kamp kadrosunda Tomane yok. Çünkü geçmiş dönem alacakları ile ilgili kulübü şikayet etti. Biz ona o tahütü vermiştik. Onla görüşmeler sürüyor. Samsunspor kulübünü herhangi bir sıkıntıya sokmayacak şekilde çözeriz problem yok. Yolların ayrılması ile ilgili kesin bir şey söyleyemem. Bir çok oyuncumuz olumlu bir adım atarak indirimlere gidiyor, örnek davranış sergiliyor. Tomane’den de aynı performansı bekliyorum açıkçası ilgili görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

mustafa aztopal istifa Samsun

YÖNETİMİN KONUSU
Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ise, “Tomanenin durumu sakatlığı ve alacakları ile alakalı. Bu tamamen yönetimin konusu. Biz hazır bir Tomane’yi tabi ki isteriz, çok iyi bir oyuncu. Geçen sene yaşananlar kulüp ile alakalı bir şey. Katılır ise aramıza bekliyoruz katılmaz ise alternatiflerimiz hazır ona göre bir şeyler yaparız” ifadelerini kullandı.

Esra VURAL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir