banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Yüksel Yıldırım ile İsmail Uyanık bugün bir araya gelecek

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ile Kulüp Başkanı İsmail Uyanık bugün bir araya gelecek. Sezonun değerlendirilmesinin yapılacağı dev zirvede ayrıca İsmail Uyanık'ın devam edip etmeyeceği de belli olacak.

SAMSUNSPOR 18.05.2019, 09:51
Yüksel Yıldırım ile İsmail Uyanık bugün bir araya gelecek
banner1343

Yılport Samsunspor'da sezonun sona ermesinin ardından, ligin değerlendireleceği kritik toplantı bugün yapılacak. İstanbul'da bulunan Yıldırım Towers'da gerçekleşecek zirveye, Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ve Yılport Samsunspor A.Ş ortakları katılacak. Toplantıda geride kalan sezonun ardından, başarısızlıkların sebepleri masaya yatırılacak. Takım ve teknik ekip  hakkında radikal kararların alınmasının beklendiği toplantıda en önemli konu, 'İsmail Uyanık' olacak.


YILDIRIM, BIRAKMAK İSTEMİYOR
Geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplantısında da Yüksel Yıldırım'a olan kırgınlığını, "Beni de rahatsız eden işler var. Yüksel'in bazı konuşmaları beni de yaralıyor" şeklinde ifade eden Uyanık'ın ne karar vereceği merak konusu. Öte yandan Yüksel Yıldırım, Uyanık'ı bırakma niyetinde değil. Uyanık'ta şehirde kendisine duyulan sevgiye sırtını dönmek istemiyor. Ancak sorunları tamamen çözmeden de yeni sezon yapılanmasında yer almak istemeyen İsmail Uyanık'ın, Yüksel Yıldırım'la yapacağı zirveden çıkacak kararı tüm şehir merakla bekliyor.


Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)
16°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:43
Güneş 06:09
Öğle 12:34
İkindi 16:04
Akşam 18:50
Yatsı 20:11