Hilas Otel

Çelik İnşaat

Yüksel Yıldırım: Haydi aslanlarım gösterin gücünüzü

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, "Pazartesi akşamı bizi sevinçten stadımızda ve dünyanın dört bir tarafında sevinçten ağlatın, kucaklaştırın. Haydi aslanlarım gösterin kendinizi tüm dünyaya" dedi.

Yüksel Yıldırım: Haydi aslanlarım gösterin gücünüzü
banner1311

Yunanistan temsilcisi PAS Giannina'yı 2-0'la geçerek, tam 25 sene önce (11 Mayıs 1994) Balkan Kupası'nı müzesine götüren Kırmızı-Beyazlıların tarihi başarısı unutulmadı. Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, "25 Sene önce Balkan Şampiyonu olan Samsunspor'umuzu, o şampiyonluğun anısına canı gönülden tebrik ediyorum. Bu zaferden ilham alıp, Pazartesi akşamı yine böyle bir zafere imza atılmasına, şahitlik etmek için maçta olacağım" dedi.

HAYDİ ASLANLAR
Futboculara ve taraftara 'Aslanlarım' diye hitap eden Yıldırım, "Sevgili Samsunsporlu futbolcu kardeşlerim ve şanlı Samsunspor taraftarları. Pazartesi akşamı bizi sevinçten stadımızda ve dünyanın dört bir tarafında TV başında sevinçten ağlatın, kucaklaştırın. Haydi Aslanlarım gösterin kendinizi tüm dünyaya" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312