banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Yüksel Yıldırım'dan sert çıkış - Samsunspor Haber

banner1357

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 'Bugüne kadar 'Yunus' yüzümüzü gördünüz, artık 'Yavuz' yüzümüzü de görmenizin zamanı geldi' dedi. 

SAMSUNSPOR 11.10.2019, 11:25
Yüksel Yıldırım'dan sert çıkış - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Amed Sportif Faaliyetler müsabakasında alınan beraberliğin ardından taraftardan özür dilemiş, 'Burada tek suçsuz taraftardır! Taraftar elinden gelen her şeyi yapıyor. Tüm Samsunspor tarafına buradan verdikleri destekler için teşekkür ediyorum. Sizleri üzdüğümüz içinde sizlerden Külüp adına özür diliyorum. Bunu bende hakketmedim. Ceza neyse YK (Yönetim Kurulu) tarafından verilecektir.' demişti.

Yıldırım, bu mesajının ardından yeni bir mesaj yayımladı. Yıldırım mesajında, 'Bugüne kadar "yunus" yüzümüzü gördünüz, artık "yavuz" yüzümüzü de görmenizin zamanı geldi. Ben bu takıma şampiyon olsun ve bizleri sevindirsin diye geldim. Ama madem tüm taraftarı ve bizleri birileri üzüyor, buna son verdirilmesini de çok iyi biliriz! Enough is enough!!! (Yeter da yeter)' dedi.

OYUNCULAR

Yıldırım'ın mesajının altına bir taraftar, 'Birileri dediğiniz kim?' yanıtını veririken, Yıldırım 'Players (Oyuncular)' cevabını verdi.

Yorumlar (2)
Doğrucu 8 ay önce
İyide bu topçular özellikle senin tarafında transfer edildi nasıl olacak şimdi
ozlem 5 ay önce
sayın başkan samsunspor personelleri isten çıkartıldı özellikle engelli elemanınız ne olcak sesimizi duyun ne olur