Yücel Uyar: Taraftara borcumu var

Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, şampiyon olamadıkları ve play-offlarda mücadele edecekleri için taraftara mahçup olduklarını dile getirerek, "Taraftara borcumuz var. Play-offlarda borcumuzu ödeyeceğiz" dedi.

Yücel Uyar: Taraftara borcumu var
banner1314

Sezon başı planlarında play-offların hiç bir zaman ihtimal dahilinde olmadığını belirten Yılport Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar, "Zaten camia ve kadro olarak bu ligleri haketmiyoruz. Sezon sonunda direkt çıkamayacağımız için taraftara karşı mahçubuz. Onlara bu noktada borcumuz var. Playofflar neticesinde de amacımıza ulaşarak borcumuzu ödeyeceğiz. Bu takımın bunu başarabilecek gücü var. Bu gücü sahaya yansıttığımızda karşılığını alacağımızı düşünüyorum" dedi.


KADRO DERİNLİĞİ İŞE YARAYACAK 
Uyar, İsmet Taşdemir'in rotasyon kararının kendilerine faydalı olacağına inandığını ifade ederek, "Hocamız kalan iki haftada kadroda rotasyonlar yaparak bütün takımı playofflara hazırlamak istediğini belirtti. Bakıldığında da fazlasıyla kadro derinliğine sahip bir ekibiz. Play-offların tarihlerine bakıldığında takımlar 4 günde bir maç yapacak. Sezon içinde zaman zaman olumsuzluğunu yaşamış olsakta kadro derinliğimizin bize bu maçlarda avantaj saylayacağını düşünüyoruz" diye konuştu.

Haber: Mustafa TOGUR

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300