banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Yücel Uyar: Gönüller rahat olsun - Samsunspor Haber

banner1357

Kırmızı-Beyazlılarda Teknik Menajer Yücel Uyar, "Şu an bir geçiş dönemi yaşıyoruz. Bu dönemde Samsunspor'un zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hacettepe maçına takımımızı en iyi şekilde hazırlıyoruz. Herkesin gönlü rahat olsun" dedi

SAMSUNSPOR 08.11.2019, 08:55
Yücel Uyar: Gönüller rahat olsun - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

Kupada Gümüşhane ve ligde Zonguldak Kömürspor maçına takımı en iyi şekilde hazırlayarak güzel skorlar elde eden Teknik Menajer Yücel Uyar ve ekibi aynı performansı Hacettepe maçında da sergilemek istiyor. Antrenörler Recep Sermet Boyar, Emre Bayraktar, Hüseyin Çayır, Adnan Güngör ve kaleci antrenörü Adnan Öztürk'ten oluşan başarılı ekip takımı zorlu 90 dakikaya en iyi şekilde hazırlıyor. Verilen 14 günlük 'teknik direktörsüzlük' süresini en iyi şekilde kullanmaya çalıştıklarını belirten Teknik Menajer Yücel Uyar, "Samsunspor şu an bir geçiş dönemi yaşıyor" dedi.

İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ

Tecrübeli teknik adam Yücel Uyar ayrıca, "Amacımız bu sürede takımımızın zarar görmemesidir. Kupada oynanan Gümüşhanespor ve ligde oynanan Zonguldak Kömürspor maçlarından iyi sonuçlar elde ettik. Şimdi önümüzde Hacettepe maçı var ve yine bu ekip bu maça takımı hazırlıyor. Hedefimiz yine bu maçtan da güzel skorla sahadan ayrılabilmek. Biz teknik menajerlerin bir görevi de bu süreçlerde takımı hazırlamaktır. Yönetim kurulumuzun vereceği kararı bekliyoruz ve biz işimizi yapıyoruz. Herkesin gönlü rahat olsun" diye konuştu. 
 


 

Yorumlar (1)
samsun lu 7 ay önce
teknik menajer takıma ne katıyorsun manisa da yok adamlar ful gidiyor karkınız yok hoca sizlerin yüzünden gitti