banner1320

Yılport Samsunsporlu Dernek: Hedefe ulaşacağız

Nisan ayında sol diz ön çapraz bağlarından ameliyat olan Okan Dernek, tedavisini Samsun’da sürdürüyor. Genç oyuncu 3 ay sonunda tam anlamıyla iyileşeceğini belirtti

Yılport Samsunsporlu Dernek: Hedefe ulaşacağız
banner1314

3 AY SONRA HAZIR OLACAK
Geçtiğimiz sezon takıma katılan ve mücadeleci oyunuyla taraftarın beğenisini kazanan Okan Dernek, Nisan ayında sol diz ön çapraz bağlarından ameliyat olmuştu. Samsun'da tedavisini sürdüren Dernek, iyileşme sürecinde Nuri Asan Tesisleri'nde çalışmalarına devam ediyor. Genç oyuncu antrenman sahasında düz koşu yaptıktan sonra havuz tedavisi ve ardından salonda çalışmalarını sürdürdü. Yaklaşık 3 ay sonra yüzde 100 hazır olacağını belirten Okan Dernek, "Sahalara dönebilmek ve bir daha sakatlık yaşamamak için boş durmuyorum. Burada da sağlık ekibimizle düzenli olarak çalışıyoruz. Daha güçlü döneceğime inanıyorum” dedi.

MÜCADELECİ BİR TAKIM OLACAK
Bu sezon mücadeleci bir takım olacaklarını ifade eden Okan Dernek, “Allah’ın izniyle hedeflediğimiz noktaya ulaşırız. Sakatlığım sürecinde yanımda olan aileme, başkanımız İsmail Uyanık’a, Samsunspor camiamıza ve taraftarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca sakatlığımın her aşamasında benimle yakından ilgilenen kulüp doktorumuz Mehmet Özden başta olmak üzere sağlık ekibimizden Erdoğan Akçiçek, Zafer Aztopal, Oğuzhan Şimşek, Burak Erdem ve Salim Büyükgüler’e de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300