banner1365

banner1345

Yılport Samsunspor'da Yüksel Yıldırım etkisi

banner1357

Yılport Samsunspor'da, Scout ekibinde görev yapan isimlerden Emin Kar, Ercan Koloğlu ve Celil Sağır'ın istifaları Samsunspor gündemine bomba gibi düşerken, istifa talebinin Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'dan geldiği iddia edildi

SAMSUNSPOR 07.06.2019, 09:29 07.06.2019, 09:32
Yılport Samsunspor'da Yüksel Yıldırım etkisi
banner1353
banner1343

Yılport Samsunspor'da hayal kırıklığı olarak tanımlanan sezonun ardından kolları sıvayan yönetim, yeni sezonda radikal kararlar alınacağını açıklamıştı. Öncelik olarak Teknik Direktör İsmet Taşdemir'in görevine son verilen Samsunspor'da, son olarakta scout ekibinde görev yapan eski başkanlardan Emin Kar ile eski futbolculardan Ercan Koloğlu ve Celil Sağır görevlerinden istifa ettiklerini açıklamıştı. 


FATURAYI KESTİ
İstifaların ardında ise Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın olduğu ifade edildi. İddialara göre geride kalan sezonda yalnış transfer politikaları izlendiğini düşünen Yıldırım, bu konuda faturayı scout ekibine kesti. Başkan Uyanık'la görüşen Yüksel Yıldırım, scout ekibinin istifalarını vermesini istedi. Kararların kendilerini belirtilmesinin ardından ise Emin Kar, Ercan Koloğlu ve Celil Sağır zorluk çıkarmadan istifa ettiklerini sosyal medya hesaplarından açıkladı

Yıldırım mesajı vermişti

Yüksel Yıldırım 25 Mayıs tarihinde attığı twette, "Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetimi olarak teknik ekipte, scoutingde ve kadroda yeniden yapılanma için çalışmalara başladık" demişti. 

Celil'den gönderme

Celil Sağır sosyal medya üzerinden attığı ayrılık mesajında üstü kapalı olarak gönderme yapmış, Yüksel Yıldırım'ı eleştirmişti. Sağır, "Taraftarlarının gözünde efsane olmuş kişileri postalamaktan  bahsedenler benim bu kararımı anlama gibi bir kapasitesi olmayacaktır arkadaş. Her şeyi para ile satın alabileceğini düşünenler, anne ve baba sevgisinden başka hayatlarında başka bir sevgi görmeyenler, birden bire bu muhteşem taraftarımız sevgisiyle karşılaştıklarında şaşırmış olabilirler ne yazık ki" ifadelerini kullanmıştı. 

Kar'da Yıldırım'ı hedef aldı

Celil Sağır ve Ercan Koloğlu ile birlikte görevden ayrılan bir diğer isim olan Emin Kar, "Yarın bir gün Allah göstermesin Samsunsporun sahibi olmaktan sıkılanlar olursa biz yine gövdemizi taşın altına koymaktan sakınmayız, kimse merak etmesin" ifadelerini kullanarak, ayrılığının altında Yüksel Yıldırım'ın olduğunu işaret etti. 

Gözler Serkan ve Adnan'da

Scout ekibinde art arda gelen istifalardan sonra gözler ekibin diğer üyelerine çevrilirken, komitede görevli eski futbolcular Serkan Aykut ve Adnan Güngör geleceği merak konusu oldu. Serkan Aykut ise yaptığı açıklamada şu an tatilde olduğunu belirterek, "Bu süreçte kimseyle görüşmedim. Samsun'a döndüğümde her şey belli olur" dedi.

Yorumlar (0)
13°
sisli
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:14
Güneş 06:39
Öğle 12:26
İkindi 15:30
Akşam 18:03
Yatsı 19:22