banner1320

Yılport Samsunspor'da transferler kampa yetişecek

Takıma yapılacak takviyeler için temasların sürdüğünü belirten Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "15 Temmuz'da takım topbaşı yapacak. Bu tarihe kadar, istediğimiz şartlarda olması kaydıyla transferleri bitirip, kampa yetiştirmek istiyoruz" dedi.

Yılport Samsunspor'da transferler kampa yetişecek
banner1314

Transfer çalışmalarının sürdüğünü ve İrfan Buz'un raporu doğrultusunda takviyeleri takıma kazandırmak istediklerini söyleyen Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, "Transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Takviye düşündüğümüz bölgeler için temasta bulunduğumuz isimler var. Samsunspor'un menfaatini göz önünde bulundurarak, anlaştığımız isimlerle sözleşme imzalayacağız. 15 Temmuz'da takım topbaşı yapacak. Bu tarihe kadar, istediğimiz şartlarda olması kaydıyla transferleri bitirip, kampa yetiştirmek istiyoruz" dedi.  

Takımdan gönderilecek oyuncuların belli olduğunu ve yönetim olarak alınan bu kararın oyunculara tebliğ edildiğini ifade eden Aztopal, "Gidecek oyuncular hakkında çeşitli iddialar var. Biz takımda düşünmediğimiz oyunculara bu kararı tebliğ ettik. Yeni sezon kamp kadrosu sadece yola devam edeceklerimiz ve İrfan Hoca'nın tekrar gözden geçirmek istediği isimlerden oluşacak. Dolayısıyla yollarımızı ayıracağımız oyuncular kamp kadrosunda yer almayacak. Kendilerine de gereken kolaylığı bu doğrultuda sağlayacağız" diye konuştu. 

Mustafa TOGUR

YORUM EKLE
YORUMLAR
eren
eren - 1 hafta Önce

şu ishak doğan seyrettiğim 2-3 maçta gayet iyi hücüma kalktı defansif olarak ta iyiydi ne var bu uşakta bilmediğimiz hemen biletini kestiniz...tam bir süper lig ayarında bir futbolcu ama birşey mi var çocukta, yoksa siz de mi bir şey var?

bafra
bafra - 1 hafta Önce

henüz iyi bir ortasaha oyuncusu almadınız 2 kanat oyuncusu çift santrofor almak şart sn topal

bafra
bafra - 1 hafta Önce

adamı oynatmadilar ki kendini göstersin iyi oyuncu bencede

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300