banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Yıldırım: Savaşma ruhu umut veriyor - Samsunspor Haberleri

banner1357

Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım,  "Sevgili Samsunspor taraftarları, şu aşamada bizi en çok sevindiren ve umut vadeden unsur, bu dönemde yakalamış olduğumuz istatistik, takımımızın, kazanma arzusu ve takımdaki birlik beraberlik havasıdır. Artık takım olarak hedefimiz Manisa!" dedi.

SAMSUNSPOR 04.10.2019, 09:43
Yıldırım: Savaşma ruhu umut veriyor - Samsunspor Haberleri
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, ligin en kritik maçlarından bir tanesi olan Yılport Samsunspor-Manisa FK mücadelesi öncesinde açıklamalarda bulundu. Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada takımdaki birlik beraberlik havasından memnun olduğunu dile getirerek, "Sevgili Samsunspor taraftarları, puan durumumuzdan ziyade şu aşamada bizleri en çok sevindiren ve umut vadeden unsur, bu dönemde yakalamış olduğumuz istatistik, takımımızın, kazanma arzusu ve takımdaki birlik beraberlik havasıdır. Artık takım olarak hedefimiz Manisa!" dedi.

ÖĞRENCİ İNDİRİMİ GELİYOR

Öte yandan Yıldırım, Store 55'te yakın öğrencilere yönelik indirim planlarına dair de konuştu. Yıldırım, bir taraftardan gelen 'Sayın Yıldırım, ürünlerde öğrenciye özel indirim planlıyordunuz' ifadelerine, 'Evet. Yakın bir zamanda lansmanı ve tanımını arkadaşlar yapacaklar" diye yanıt verdi. 

Yorumlar (0)