banner1017

Vali Kaymak ve Başkanlar Şahin ile Taşçı'dan yeni yönetime destek

Samsunspor'a genel kurul hazırlıkları sürerken Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan kurulacak yönetime destek toplantısı

Vali Kaymak ve Başkanlar Şahin ile Taşçı'dan yeni yönetime destek

Kırmızı Beyazlılarda kongre hazırlıkları sürüyor. Yaptığı son toplantıda, takımın tekrar kayyuma kalmayacağını dile getiren Başkan Ahmet Güral Karayılmaz, yeni bir yönetimin sinyallerini verdi. Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın kurulacak yeni bir yönetime destek verecekleri bildirildi.

KONGRE ÖNCESİ SAMSUNSPOR ZİRVESİ
İlki 23 Mayıs'ta ve 2'nci oturumu da 2 Haziran'da yapılacak olan genel kurulda liste hazırlayacak olan adaylara verilecek destekle ilgili Vali Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ve Atakum belediye Başkanı Taşçı'nın bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdikleri öğrenildi.

Gerçekleşen toplantıda, Kayyum Heyeti'nin genel kurula kadar olan çalışmalarını daha da hızlandırarak gelecek yönetimin önünün açılması ve oluşacak sorunların önlenebilmesi için alınacak tedbirler masaya yatırıldı. Vali Kaymak'ın öncülüğünde yapılan toplantıda, kurulacak yönetime her türlü desteğin sağlanacağı vurgulandı.

Haber: Kenan KAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER