banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Uyar ve Aztopal ateş püskürdü - Samsunspor Haber

banner1357

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar, sosyal medyada haklarında çıkan iddialara ateş püskürerek, gerçeği yansıtmayan ifadelerle karalama kampanyası yürüten şahıslar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

SAMSUNSPOR 05.11.2019, 18:17 05.11.2019, 18:18
Uyar ve Aztopal ateş püskürdü - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

Aztopal ve Uyar'ın imzası ile kulüp aracılığıyla yayımlanan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Sosyal medyada bazı kullanıcılar, hakkımızda karalama kampanyası başlatmış bulunmaktadır. Esasında bu mecrada bir süredir aleyhimize yöneltilmeye çalışılan bir kara propagandanın devam etmekte olduğunu gözlemliyoruz. Futbol sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bizler, bu işin doğası gereği olumlu/olumsuz her türlü eleştiriye açık olmak zorundayız. Fakat eleştiri adı altında iftira ve hakarete varan bu gayriahlaki ve kasıtlı yaklaşım karşısında bir tavır alma vakti gelmiş bulunmaktadır. Bizler Samsun’un öz evladıyız. Bu oluşuma inanarak ve ortak başarıyı yakalayana dek hizmet etmek için burada bulunuyoruz . Bu ahlaksızlığa göz yumma şansımız bulunmamaktadır. Bugün itibari ile, yapılan transferlerde usulsüzlük ve hırsızlık yaptığımız ve komisyon aldığımız, şeklinde iftiralar atan bu ahlak yoksunları hakkında Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının ilgili birimlerine tarafımızca suç duyurusunda bulunulmuştur. Bu ve bundan sonra benzeri yaklaşımlarda bulunan kişiler ile ilgili hukuk nezdinde hesaplaşacağımızın bilinmesini isteriz. Bu aşamada sezon başı transfer süreci ile ilgili bir bilgilendirmeyi tekrar etmenin faydalı olacağı düşüncesindeyiz. Bu sene transferlerinde sezon başında göreve başlayıp Sancaktepe FK maçı sonrası görevinden istifa eden teknik direktör Sayın İrfan Buz’un talepleri belirleyici olmuştur. Bununla birlikte Başkanımız Sayın İsmail Uyanık, Samsunspor AŞ Yönetim Kurulu, Genel Menajer ve Teknik Menajerden oluşan Transfer Komitesi, scout ekibinin de yorumlarıyla destek verdiği bir süreçte bu sene kadroya kattığımız oyuncularla ilgili transfer kararlarını aldık. Genel Menajer olarak bizzat ben tüm transfer görüşmelerini yürüttüm. Belirlediğimiz baz bütçelerin bazen aşılması gerektiği dönemlerde süreç, Başkanımız Sayın İsmail Uyanık’ın desteğiyle Yönetim Kurulu ile ortak istişarelerle yürütüldü. Bugün de bünyemize sezon başında katılan oyuncu kardeşlerimizle ilgili transfer kararlarının altına aynı inançla imzamızı atarız. Tüm oyuncu grubuna olan güven ve inancımızı da bu vesileyle yinelemek isteriz. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."

Yorumlar (2)
şenol 8 ay önce
siz takımın kanat oyunu oynamaması için kanatlarını kırdınız zaten iyi olan orta sahaya bir sürü gereksiz transfer yaptınız bilerek, bilmeyerek kendi yanlış oyun anlayışınızla aslanı kedilere boğduruyorsunuz! bakın tek kanat oyuncusu guido koçer form tuttukça takım daha rahat kazanıyor. ama sizin bu futbol anlayışınız yanlış hemşerilerim!
vatandaş 8 ay önce
İrfan Buz namağlup, ıslıklanarak gitti, dedikodulara rağmen siz hala yerinizdesiniz.BÖYLE OLMAMALIYDI :(