banner1313

banner1300

banner1334

Taşdemir isyan etti!

Sarıyer karşılaşmasında hakemin vermediği penaltılarla skora etki ettiğini ifade eden Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, "Penaltı pozisyonu maçın kopma noktasıydı" dedi.

SAMSUNSPOR 07.04.2019, 19:31 08.04.2019, 09:02
Taşdemir isyan etti!

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, "Penaltı pozisyonu maçın kopma noktasıydı" dedi.

HEDEFTEN UZAKLAŞMAK YOK

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Sarıyer ile 1-1 kaldıkları maçı değerlendirdi. İstemedikleri bir sonuç aldıklarını belirten Taşdemir, "Bizim takımımız iyi bir takım. Hedeften uzaklaşmamız diye bir şey yok. Direk çıkamasak bile bunun ikinci etabı var. Bunu dile getirmek istemiyoruz ama liderle de aramızda 4 puan fark var. Futbolda hiçbir zaman neyin ne olacağı belli olmaz. 4 tane maçımız kaldı. Bu 4 hafta ne getirecek hep beraber göreceğiz. Biz sonuna kadar yine devam etmeye çalışacağız. Ondan sonraki süreci de maçlar bittikten sonra bakacağız” dedi.

PENALTI KIRILMA NOKTASIYDI

Maç boyunca rakibe pozisyon vermediklerini ifade eden İsmet Taşdemir, “Ben geldiğimden beri daha Samsunspor lehine ekstradan çalınmış bir düdük yok. Biz hiçbir zaman bunu da istemedik. Hakemler hakkında konuştuğumuz zaman bizlerin de mazeret ürettiğini düşünen kesimler olacak ama asla ve asla mazeret üretmiyoruz. Bugüne kadar çalınan 10 düdüğün 7-8 tanesi yanlış karardı. Penaltı pozisyonu maçın kopma noktasıydı. Kaçırdığımız 2 pozisyon da maçın kopma noktasıydı. Koparamadık. Maç boyunda gol dahil bir tane pozisyon verdik. Oda direkten döndü. Pozisyon vermeden berabere bitirdiğimiz maç oldu” diye konuştu.

Yorumlar (4)
vatandaş 5 ay önce
Şampiyon olmak isteyen bir takımın oyuncuları Sarıyer maçındaki gibi oynamaz, Şampiyon olmak isteyen bir takımın teknik direktörü takımını Sarıyer maçındaki gibi 1-0’ın üstüne yatırarak oynatmaz ve hakeme sığınmaz.Ama 3.ligte (adı değişti 2.ligte değiliz)Şampiyon olmak isteyen bir takımın taraftarı itiş tıkış tramvaylara,dolmuşlara, 15 dakika yerine 30 dakikalık trafikğe, 7-8 yaşındaki çocukların bile arandığı güvenlik tedbirlerine, o çocukların yanında sigara içilmesine rağmen tribünleri Sarıyer maçındaki gibi doldurur ve desteğini de yapar…Oyuncularımıza sesleniyorum:Ne kadar meraklıymışsınız play-off oynamaya?
Ahmet çankaya 5 ay önce
Hoca isyan etsen ne olur sen çıkacaksın çatır çatır oynayacaksın hakemi de yeneceksin bizim öyle gücümüz var taraftara olan sizde ve futbolcularda yok inanmak azim yok neden 1. Devre fırtına takımdan 2. Devre eser kalmıyor neden
samsun lu 5 ay önce
isyan değil istifa etmelisin
Şenol SEVİNÇ ismet hoca takımın oynadığı futbol da iyi değil para alaçaklarımı var zannetmiyorum,kastamonu para alamıyor parasızlıktan en iyi adamını aldık,ama onurları için oynuyor.Seninkiler lakayıtsız 5 ay önce