banner1620

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Taraftar istedi, Yıldırım yaptırdı... Haydi formanı al  takımına destek ol

Çıktığı günden bu yana tasarımıyla büyük beğeni toplayan Samsunspor'un Atatürklü forması sizleri bekliyor. Genel Müdür Soner Soykan, taraftarlara 'Formanı al, takımına destek ol' çağrısında bulundu.

Samsunspor 24.02.2021, 12:16 24.02.2021, 14:56
1040

Taraftar istedi, Yıldırım yaptırdı... Haydi formanı al  takımına destek ol Çıktığı günden bu yana tasarımıyla büyük beğeni toplayan Samsunspor'un Atatürklü forması sizleri bekliyor. Genel Müdür Soner Soykan, taraftarlara 'Formanı al, takımına destek ol' çağrısında bulundu.
   

SOYKAN'DAN ÖZEL AÇIKLAMALAR
Emin adımlarla şampiyonluğa koşan Kırmızı-Beyazlılar da adeta altın çağı yaşanıyor. Yılport Samsunspor A.Ş Genel Müdürü Soner Soykan'da 12. adama çağrıda bulundu. Samsunspor'un her alanda başarılı bir sezon geçirdiğini vurgulayan Soykan, taraftara forma alma konusunda mesajlar yolladı. Samsun Medya Grubu Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız'a açıklamalarda bulunan Soner Soykan, ''Vizyonu gayet başarılı bir olan bir başkanımız var başımızda. Yüksel Yıldırım'ın olduğu her yerde başarı da olmak zorunda. Bizde ekibimizle beraber bu yolda ilerliyoruz'' dedi. 

O FORMA 20 BİN SATTI
Üzüntüsünü dile getiren Soykan, ''Bu sezona forma tasarımları ile de damgamızı vurduk. Çok beğenilen ve başka takım taraftarları tarafından da ilgi gören Atatürklü formamız şu ana kadar 20 bin sattı. Toplam forma satış rakamımız ise 26 bin. Bu sayı Kırmızı-Beyazlı taraftarlarımıza yakışmıyor. Başkanımız ilk etapta büyük ilgi gören forma sonrası kimse formasız kalmasın diye yeniden bastırmıştı. Şu an stokta 30-40 bin formamız var. Şehrin önde gelen isimlerine, sivil toplum kuruluşlarına ve taraftarlarımızın özellikle Atatürklü formamıza daha büyük ilgi göstermesini bekliyoruz'' diye konuştu. Salim YILDIZ     

Yorumlar (0)