banner1017

Taner Taşkın: 'Fırtına gibi eseceğiz'

Samsunspor yeni sezon hazırlıklarını Erzurum'da oynadığı hazırlık maçlarıyla sürdürüyor. Teknik Direktör Taner Taşkın, şuana kadar oynanan hazırlık maçlarındaki takımın genel durumunu değerlendirip yeni sezona ilişkin açıklamalarda bulundu

Taner Taşkın: 'Fırtına gibi eseceğiz'
banner1015

Kırmızı-Beyazlılar'ın Teknik Direktörü Taner Taşkın Samsun Gazetesi'ne özel yaptığı açıklamada, takımın genel durumu hakkında bilgiler verdi. Taşkın, takımının istenileni ortaya koyduğunu ve yeni sezon için sağlam bir yapı oluşturduklarını söyledi.

TAKIM İSTENİLENE CEVAP VERİYOR
Samsunspor yeni sezona çalışmalarını hazırlık maçları ile sürdürüyor. Erzurum 3'üncü Etap Kampı'nda oynanan Hekimoğlu Trabzon karşılaşmasının ardından Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, takımın genel durumuna ilişkin konuştu. Yeni sezon için istenilene cevap verebilen bir yapı oluşturduklarını ifade eden Taşkın, "Oluşturduğumuz takım yeni sezonda istenilene cevap verebilecek güçte. Kaliteli ve istekli bir oyuncu grubuna sahibiz" dedi.

SONUCA ODAKLI FUTBOL
Samsunspor'un Erzurum'da 4 hazırlık maçı daha oynayacağı öğrenilirken, hazırlık maçlarında sonucada önem verdiklerini ifade eden Taşkın, "Yeni sezon zorlu olacak. Burada oynadığımız ve oynayacağımız hazırlık maçlarında performans ne kadar önemliyse skorda o denli önemli. Golü atamadıktan sonra performansımız ne kadar iyi olursa olsun bir işe yaramaz. O nedenle burada skora önem veriyoruz. Sonuca ulaşan bir Samsunspor göreceğiz. Bu yönde sıkı çalışıyoruz" dedi.

'AZ HATA İYİ PERFORMANS'
Takımın bu başarılı performansı, sezon açılışında oynanacak karşılaşmada lige tamamen hazır bir Samsunspor olacağının sinyallerini verirken, oynanan hazırlık maçlarına lig maçı gözüyle baktıklarını ifade eden tecrübeli teknik adam Taner Taşkın, "Her ne kadar hazırlık maçı oynasakta, bu maçlara lig maçı gözüyle bakıyoruz. En az hata, en iyi performans için bunu tercih ediyoruz. Çünkü ligde yapacağımız bir hatanın telafisi zor olur. Bu nedenle kendimizi hep en zora odaklıyoruz. Bu takım yeni sezonda fırtınalar estirecek" dedi. 

Haber:Onur EROL

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER