banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Takım olmayı başardık

banner1357

Kırmızı-Beyazlıların yeni sezon hazırlıklarını değerendiren Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, "Geçen seneki bana göre en büyük eksikliklerimizden biri olan takım olamama olgusu, bu sene yerini birlik ve beraberliğe bıraktı. Takım olmayı başaramanın sonuçlarını geçen sene hepimiz gördük. Umuyorum ki bu sene aradığımız, özlediğimiz şampiyonluğa ulaşacağız" dedi.

SAMSUNSPOR 26.07.2019, 08:57
Takım olmayı başardık
banner1353
banner1375

BU YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK
Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, hazırlıkların şuana kadar gayet verimli geçtiğini belirterek, "Bende Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal olsun, Teknik Menajerimiz Yücel Uyar olsun, Teknik Direktörümüz İrfan Buz olsun, hepsiyle sürekli irtibat halindeyim. Geçen seneki bana göre en büyük eksikliklerimizden biri olan takım olamama olgusu bu sene yerini birlik ve beraberliğe bıraktı. Teknik ekibin ve futbolcuların birbirleri ile olan iletişimi, yaklaşımı bizi de çok memnun ediyor. Takım olmayı başaramanın sonuçlarını geçen sene hepimiz gördük. Umuyorum ki bu sene aradığımız, özlediğimiz şampiyonluğa ulaşacağız" dedi.

SAMSUNSPOR ZARAR ETMEYECEK
Teknik Direktör İrfan Buz'un listeye dahil etmediği tüm futbolcuların talibi olduğunu ifade eden Başkan Uyanık, " Samsunspor'un bütün futbolcuları, isteyeni olacak kalitede oyuncular. Ama burada en önemli unsur, Samsunspor'un menfaatleri. Bir kere şunu söylemek istiyorum. Samsunspor, gönderdiği hiç bir futbolcudan zarar etmeyecek. Biz göndereceğimiz oyuncular için bile ilk olarak Samsunspor'un menfaatini düşünüyoruz. Bolu kampı sonrası gidecek futbolcular arasına eklenen isimler olacaktır. Onların ayrılışında da aynı hasssasiyeti göstereceğiz. Samsunspor, kimsenin hakkını yemediği gibi, kimseyede hakkını yedirmeyecektir" diye konuştu.

Yorumlar (2)
KUZEYIN YILDIZI 7 ay önce
GIDECEKLER 20 + 3 DISI OYUNCULAR NURI - ONUR -BUNYAMIN - RAMAZAN OLUR
adnan 7 ay önce
kanatsız kuş uçar mı a uyanık başkan!
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Şubat 2020
İmsak 05:49
Güneş 07:14
Öğle 12:53
İkindi 15:52
Akşam 18:23
Yatsı 19:42