banner1313

banner1300

banner1334

Suat Çakır: Taraftarımızla bütünleşerek kazanacağız

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, İnegölspor'un son haftaların formda ekibi olduğunu ifade ederek, "Pazar günü taraftarımızla bütünleşerek, İnegölspor’u puansız göndermek istiyoruz." dedi

SAMSUNSPOR 21.02.2019, 15:02 21.02.2019, 15:52

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, pazar günü 19 Mayis Stadyumu’nda oynayacakları İnegölspor maçını değerlendirdi. Zor bir maça çıkacaklarını belirten Suat Çakır, "İnegölspor, yükselişte bir takım. Ligin ikinci yarısında iyi bir çıkış yakaladı ve 5 maçını da kazandı. Biz de Eyüpspor ve Ankara Demirspor galibiyetleri ile çıkışa geçtik. Bu iyi grafiğimizi İnegölspor karşısında da devam ettirmek istiyoruz” dedi.

GÜLEN TARAF OLACAĞIZ
Teknik Direktör İsmet Taşdemir, teknik heyet ve futbolculara güvendiklerini vurgulayan Suat Çakır, “Pazar günü taraftarımızla bütünleşerek, İnegölspor’u puansız göndermek istiyoruz. Hedefimiz bir an önce bir üst liglere çıkmak. Bunun için de bu tür maçları kazanmamız gerekiyor. Takımızda şu anda moraller yerinde. Taraftarımızın da büyük desteğiyle, gülen taraf biz olacağız” diye konustu.

Haber: Tugay BAŞSAN

Yorumlar (0)