banner1317

Suat Çakır: Taraftarımız bize inansın

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, matematiksel olarak yarış devam ettiği sürece mücadeleden vazgeçmeyeceklerini belirterek, "Taraftarımız bize inansın. Samsunspor'u üst lige çıkaracağız" dedi.

Suat Çakır: Taraftarımız bize inansın
banner1314

Sezon başından bu yana bir an olsun bile şampiyonluk dışında bir ihtimali düşünmediklerini belirten Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Camia olarak bu sezon yola kesin olarak şampiyonluk parolasıyla çıktık. İlk haftalarda istemediğimiz sonuçlar alsakta ardından toparladık. Sezon boyunca zirve yarışının içerisinde olduk. Yılport Samsunspor, herzaman hedefi şampiyonluk olan, zirve hesapları yapan bir kulüp olmuştur. Bu hedeflerimize ulaşma noktasında istemediğimiz, özellikle son haftalarda şanssızlığımızla puan kayıpları yaşayarak şampiyonluk şansımızı kendimiz zora soktuk" dedi.

TARAFTAR BİZE İNANSIN
Sezon sonunda üst lige çıkacakları noktasında inançlarının tam olduğunu ifade eden Çakır, "Samsunspor ruhunda pes etmek yok. Son düdük çalana kadar, matematiksel olarak şampiyonluk şansımız devam ettiği sürece mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz. Bizim için başarı Samsunspor'u en hızlı şekilde üst liglere taşıyarak hakkettiği yer olan Süper Lig'e çıkarmaktır. Bunun için tüm aşamaları başarıyla geçmeye hazırız. Hedefimize ulaşmak için Play-Offta mücadele etmemiz gerekiyorsa en iyi mücadeleyi sergileyeceğiz. Taraftarımızın bize inansın. Samsunspor'u sezon sonunda onlarında desteğiyle hep birlikte bir üst lige çıkaracağız" ifadelerini kullandı  

Haber: Mustafa TOGUR

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan 55
Ercan 55 - 2 ay Önce

Suat abi biz nedense hep son düdüğe azbirşey kala çok maç kaybettik. O yüzden, bu takım bir üst lige çıkarsa çok çok çooooook süpriz olur galiba. Yücel abide çok kesin konuşuyordu o maçı alcaz bu maçı alcaz ama malesef o dediği maçlarda ya son düdükte yenildik. Yada son düdükte berabere kaldık. Abim sizde en iyisi maç oynanmadan birşey söylemeyin. Yıllardır bu samsun sporda bi oyun oynama sistemi var ada , oda taraftara saç baş yoldurma sistemi. Abi biz artık samsun sporumuzdan böyle bir oyun sistemi istemiyoruz. Yeter ya. Takımın başında sayın yüksel YILDIRIM bey ve ismail UYANIK abimiz gibi sizin gibi güzel temiz abilerimiz varken takımın olduğu yer durum hiç iç açıcı değil. SAMSUN SPORUMUZU daha iyi yerlerde görürüz inşAllah. Kendinize iyi bakın ALLAH a emanet olun.

CANAN
CANAN - 2 ay Önce

samsunsporun başını yiyen nedenlerden biri de bu ÇOKBAŞLILIK!

Samsunspor55
Samsunspor55 - 2 ay Önce

Taraftar hep inaniyor ama futbolcular ne kadar inandigini goruyoruz

Ercan 55
Ercan 55 - 2 ay Önce

Yorum yazıyoruz doğrları yazıyoruz için art niyetli bi kelime yok paylaşmıyorsunuz. Madem paylaşmıyacaksınız ozaman yorum bölümü bırakmayın. Sayın yüksel YILDIRIM bey ve ismail başkan hariç hepsi SAMSUN SPORDA fazlalık. Durum bu.

SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308