banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Suat Çakır: Bambaşka olacak

banner1357

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Bu sene bizim için farklı olacak. Şampiyon olarak taraftarımızı mutlu edeceğiz. Yeni sezonda herkes bambaşka bir Samsunspor görecek" dedi

SAMSUNSPOR 13.06.2019, 10:26
Suat Çakır: Bambaşka olacak
banner1353
banner1375

Yeni sezon çalışmalarına başladıklarını belirten Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Geçmiş sezon hatalarımızdan dersler çıkararak yeni sezonda doğru işler yapıp, sağlıklı planlamalarla ilerlemek istiyoruz. Geride kalan sezonun ardından ara vermeden eksiklerimizi giderme noktasında çalışmalar yapıyoruz. Yöneticilerimiz İstanbul ve Samsun'da öenmli toplantılar gerçekleştirdiler. Onların tespitleri ve raporları doğrultusunda planlamalar yapılmaya başlandı. 

KUSURSUZ HAZIRLIK
Çakır, Haziran ayı içerisinde çalışmaları hızlandırıp, kısa süre içinde neticeler almak istediklerini ifade ederek, "Takımımıza katılacak ve aramızdan ayrılacak oyuncuların ardından, İrfan Hocamız ile sağlıklı bir kamp dönemi geçirip yeni sezon hazırlıklarımızı kusursuz bir şekilde tamamlamak istiyoruz. Bu sene bizim için farklı olacak. Şampiyon olarak taraftarımızı mutlu edeceğiz. Yeni sezonda herkes bambaşka bir Samsunspor görecek" diye konuştu.

Yorumlar (2)
mutlu 13 ay önce
Oyle bir takim kurunki ligi namaglup bitirlerim
Ercan 55 13 ay önce
Geçen sezonda öyle diyordunuz. ALLAH tan gelen teknik direktörü iyi tanıyoruzda önümüzdeki sezona iyi bakıyoruz. Bunlar geçen sozon niye yapılmadı bir sozonu çöp ettiniz. Nerde boş kişiler varsa samsun spora doldurmuştunuz. Nede sayın yüksel YILDIRIM beyin ismail UYANIK abimizin parası çokya gelsin boş adamlar paraları alıp gitsin boş adamlar. Olan samsun spora oldu. Seneye yine 2. Ligde devam. Sayın suat çakır sayın yücel uyar abilerim boş konuşmayın samsun spor için birşeyler yapın.