banner1571

banner1567

banner1334

banner1345

banner1576

banner1534

banner1581

Sarıalioğlu'ndan pankart tepkisi! 'Yapılan yanlış' 

19 Mayıs Stadyumu önünde açılan ve Samsunspor taraftarı tarafından büyük tepkilere neden olan pankart sonrası İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu açıklamalarda bulundu

SAMSUNSPOR 05.02.2021, 11:47 05.02.2021, 12:18
669
Sarıalioğlu'ndan pankart tepkisi! 'Yapılan yanlış' 

Sarıalioğlu'ndan pankart tepkisi! 'Yapılan yanlış' 19 Mayıs Stadyumu önünde açılan ve Samsunspor taraftarı tarafından büyük tepkilere neden olan pankart sonrası İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu açıklamalarda bulundu

İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, Samsun 19 Mayıs Stadyumu önünde akşam saatlerinde açılan pankart sonrası sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı. Sarıalioğlu, ''Kıymetli Samsunspor taraftarının bilmesini isterim ki biz Başkan Yüksel Yıldırım ile görüşüp bugüne kadar yaşanan tüm tatsızlıkları kendi aramızda sonlandırdık. Bu süreçte şahşım olarak yanlış anlaşılmalara sebep olacak tüm olayların karşısında olacağımın ve Samsunspor camiası ve taraftarıyla hiçbir meselemizin bulunmadığının bilinmesini isterim. Son olarak bu tarz konuları şehir meselesi haline getirmek bugüne kadar kimseye fayda sağlamamış, aksine şehirlerimizin ilişkisine zarar vermiştir. Bu sebeple Trabzonspor taraftarını sağduyulu olmaya davet ediyor, tüm kulüplerimize başarılar diliyorum'' ifadelerine yer verdi.  


 

Yorumlar (3)
canan 3 hafta önce
kıymetli deduğun trbznspır taraftarları ist.sporu niye destekliyor????kesinlikle BÜYÜK SAMSUNSPORUN ÖNÜNÜ KESEBİLMEK İÇİN..yani hep kötülük hep kötülük daalıııın ulaaa..!
CANAN 3 hafta önce
trabzon taraftarının bu kadar istanbulsporu desteklemesinin altında yatanları anlamıyor mu insanlar???bualemin bir kurnazları siz misiniz???işiniz gücünüz entrika,hile,desise....BU YAPILANLAR MI DOĞRU???SENİN İŞİNE GELDİĞİ GİBİ KAOSSS...TAN BESLENMEK NASIL BİR ÇİRKİN BİŞEY!
Mustafa cCc 2 hafta önce
Madem yanındasınız yüzünüzü niye gizlediniz korkaklar azıcık delikanlı olun. Ortalığı karıştırmayın şerefsizler. Başkasının şeyi ile gerdeğe girilmez. Bu şehrin yegane takımını sevmiyorsunuz onu biliyoruz çünkü yaranız var. Ama bu şehirde yaşayan bu şehrin ekmeğini yiyen her kim olursa olsun Samsunspor 'a saygı duyacak haddinizi ve yerinizi yerini bilin. Tanıdığımız Trabzonlular var Samsunspor'u destekleyen seven sayan hiç olmazsa onlara saygınız olsun.