banner1219

Samsunspor Yönetim kombine bilet fiyatlarında indirim yaptı

İkinci devre şampiyonluğa dolu tribünler eşlinde koşmak isteyen Yılport Samsunspor yönetimi, kombinede çifte kampanya yaptı. Fiyatlarda indirime giden Kırmızı-Beyazlı kulüp, Passolig'i olmayan taraftarlar için de ‘Passolig bizden Kombine Sizden’ kampanyası tasardı

Samsunspor Yönetim kombine bilet fiyatlarında indirim yaptı
banner1250

Yılport Samsunspor yönetimi, ikinci yarı 19 Mayıs Stadyumu'nda oynayacakları maçların bilet satışlarında kampanya başlattı. İç sahada oynayacağı 9 müsabaka için kombine fiyatlarını yarı yarıya düşüren Kırmızı-Beyazlı Kulüp, kağıt biletle stada giden taraftarlar için de ‘Passolig Bizden Kombine Sizden’ teşviki yapacak. 

KOMBİNEDE FİYATLAR GÜNCELLEDİ
Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, ilk kampanyada sezon başındaki kombine fiyatlarını güncellediklerini ifade ederek, "Bin 250 TL’den satılan VIP tribün kombine bileti 650 TL’den, 300 TL’den satılan Batı Alt Tribün kombine bileti 150 TL’den, 200 TL’den satılan Doğu Alt Tribün kombine bileti 100 TL’den, 100 TL’den satılan Doğu Üst Tribün kombine bileti 60 TL’den, 55 TL’den satılan Doğu Alt Tribün kombine bileti 35 TL’den satılacak. Bunlar Passolig’i olan ve maç maç bilet alan taraftarlar için geçerli olacak” diye konuştu.

PASSOLİG BİZDEN KOMBİNE SİZDEN
İkinci kampanyanın ise kağıt biletlerle ilgili olduğunu belirten Suat Çakır, “Birinci kampanyaya paralel bir kampanyamız daha olacak. Passolig’i olmayan kağıt bilet yoluyla stada giden taraftarlar için ‘Passolig bizden Kombine Sizden’ kampanyası tasarlandı. Passolig’i olmayan, maç maç kağıt bilet alan taraftar için geçerli olacak. Her iki kampanyamızın süresi de 14 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında uygulanacak. Kombine bilet almak isteyen taraftarlar, Gazi Store’dan ve passo.com.tr internet sitesi üzerinden işlem yaptırarak kampanyadan faydalanabilecek." dedi. 

Tugay BAŞSAN


 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148