banner1219

Samsunspor'un pilot takımı Erbaaspor oldu

Yılport Samsunspor Kulübü ile Erbaaspor arasında işbirliği sözleşmesi imzalandı. Kırmızı-Beyazlı kulüp, genç futbolcularını Tokat ekibine bedelsiz olarak kiralayarak, Samsunspor hazır gelmesini hedefliyor

Samsunspor'un pilot takımı Erbaaspor oldu

TFF 3’üncü Lig 1’inci Grup'ta mücadele eden Erbaaspor ile Yılport Samsunspor Kulübü arasında işbirliği sözleşmesi imzalandı. Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan imza törenine Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Erbaaspor Kulübü Başkanı Bülent Uzun katıldı.
 

Yapılan işbirliği sözleşmesi gereği, özellikle genç futbolcuların takım kimliği içerisinde yetişerek üst düzey birer sporcu olmalarının sağlanması suretiyle bulundukları il ve ilçede futbolun gelişimine katkı sağlamak ve kendi yürüttükleri futbol faaliyetleri için sürdürülebilir bir ilerleme ve gelişme sağlamak amaçlarını taşıyacak. Kulüpler kendi bünyesinde tescilli, gerek profesyonel gerekse amatör statüdeki futbolcuların ortak kulübe bedelsiz olarak geçici transferi gerçekleştirilecek. Sözleşme gereği her bir futbol sezonu için kulüpler kendi nezdinde tescilli, kendisi tarafından belirlenecek asgari 3, azami 6 futbolcusunu ortak kulübe geçici transferini sağlayacak. Başkan İsmail Uyanık, yapılan bu işbirliğinin her iki kulübe de hayırlı olmasını temenni ettiklerini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 23:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148