banner1017

Samsunspor'un efsanesi Celil Sağır : 'Kimse fakir edebiyatı yapmasın'

Samsunspor'a üyelik için yaptığı başvurunun Kayyum Heyeti tarafından kabul görmesinden sonra Celil Sağır, "Kimse fakir edebiyatı yapmasın. Armaya sahip çıkılmalı" yorumunda bulundu.

Samsunspor'un efsanesi Celil Sağır : 'Kimse fakir edebiyatı yapmasın'

Samsunspr'un efsane oyuncularından Celil Sağır, 2 ay önce başvurduğu Samsunspor üyeliğinin Kayyum tarafından kabul görmesiyle duyduğu mutluluğu dile getirdi. 

Samsunspor'un son zamanlarda yaşadığı sıkıntılara da değinen Sağır, "Kayyum yönetimine teşekkür ederim. Kongrede umarım çok aday çıkar ve Samsunspor sevdalısı insanlar yönetime gelir. Bunun olması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

'PARAYLA DA OLMADI'
Samsunspor'a sürekli maddi konuların öne sürülmesinden rahatsız olduğunu dile getiren Sağır, "Kimse fakir edebiyatı yapmasın. Parasız olmaz diyenlere cevabım 'parayla da olmadı'. Futbolu bilen kişilerin başa geçmesi lazım. Biz 5 liraya yapılan işi 1 liraya bile yaparız. Ne olursa olsun, Samsunsporluluk tartışmaya açık bir konu değil" diye konuştu.

Amaçlarının armayı her zaman yükseltmek olduğunu belirten Sağır, "Tek sözüm Samsunspor'a sahip çıkılması gerektiğidir. Herkes elini taşın altına koymalı. Samsunsporluyum diyen herkesi genel kurulda göreve çağırıyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1056