banner1518

banner1577

banner1334

banner1499

banner1576

banner1534

banner1581

Samsunspor taraftarından Büyükşehir'e büyük tepki! 'Aklımızla alay etmeyin'

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 20 Ocak Anıtı'nın ışıklandırma sistemi Kırmızı-Beyazlı taraftarların büyük tepkisine neden oldu. 12. adam Büyükşehir Belediyesi'ne seslenerek, 'Aklımızla alay etmeyin' çağrısında bulundu

SAMSUNSPOR 21.01.2021, 13:39 21.01.2021, 13:53
1643
Samsunspor taraftarından Büyükşehir'e büyük tepki! 'Aklımızla alay etmeyin'

Taraftardan Büyükşehir'e büyük tepki! 'Aklımızla alay etmeyin' Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 20 Ocak Anıtı'nın ışıklandırma sistemi Kırmızı-Beyazlı taraftarların büyük tepkisine neden oldu. 12. adam Büyükşehir Belediyesi'ne seslenerek, 'Aklımızla alay etmeyin' çağrısında bulundu

Samsun'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katılımıyla Millet bahçesinde açılışı yapılan Samsunsor 20 Ocak Anıtının ışıklandırma sistemi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. Büyükşehir Belediyesi tarafından alelacele şeklinde yapılan anıtın 'Bordo-Mavi' renkleri anımsatan ışıklandırma sistemini gören Kırmızı-Beyazlı taraftarlar Büyükşehir Belediyesi'ne sosyal medya hesasplarından sert tepki gösterdi. 12. adam 'Bizim rengimiz Kırmızı-Beyazdır. Bu hatanın acilen düzeltilmesini istiyoruz. Aklımızla alay etmeyin' diyerek çok sayıda paylaşımlarda bulundu.

Yorumlar (6)
Mustafa 1 ay önce
Eee Trabzonlu belediye başkanı seçerseniz olacağı buydu. Kendi düşen ağlamaz.
Ali balbal 1 ay önce
Beyler bu baskani nasil sizSamsuna layik gordunuz anlamiyorum. Bu kisi Samsun gibi bir metropol sehrin baskani olamaz. Biliyorum sirf akp nin adayi diye verdiniz. Ama isler dusunuldigu gibi degil. En azindan akp li olsa bile Samsun evladini secin. O tur insanlardan Samsuna hayir gelmez. Bunu unutmayin. Adamin mayasi belli. O azaman onu leyik oldugu belkide ozlem duydugu yere sutlayaczksiniz. Milletvekilleri icinde ayni kural gecerli. Bize bizim memleketin evladindan hayir var. On senedir bu sehri yoneten baskanlar ciddi ne hizmet vermisler. Ha keza milletvekilleride ayni. Hangi sozlerini gerceklestirmisler. Hep laf laf gerisi bos.
Hasbi 1 ay önce
Sonuna kadar katılıyorum sana.. Samsuna samsunlu baskan diyorum o kadar...
Çarşamba 1 ay önce
NE OLMASINI BEKLİYORDUNUZ BELEDİYE BAŞKANINI SİZ SEÇTİNİZ VE ADAM TRABZONLU ????????????????????????????SAMSUNSPOR RENKLERİMİ OLACAKTI ????????????????????????
Gülali Usta 1 ay önce
Kuzeyin kralı
SAMSUNSPOR
Bekleyin geliyoruz
adnan 1 ay önce
bu sorun sadece sizin değil ülke sorunu zaten!!!