banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsunspor taraftarı sahneye çıkıyor - Samsunspor haberleri

banner1357

Güney Üst Tribünü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Doğukan Bayrak, Pendikspor maçı öncesi taraftara çağrıda bulunurken, "Artık sahneye çıkma zamanı büyük Samsunspor taraftarındadır. Gün geçmişte yaşanan kırgınlıkları bırakıp yeni bir sayfa açma günüdür. Taraftarlardan isteğimiz manevi olarak desteklerini tribünde göstermeleridir" dedi

SAMSUNSPOR 06.09.2019, 16:59 06.09.2019, 17:12
Samsunspor taraftarı sahneye çıkıyor - Samsunspor haberleri
banner1353
banner1375

Güney Üst Tribünü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Doğukan Bayrak, Pendikspor maçı öncesi taraftara çağrıda bulunurken, "Artık sahneye çıkma zamanı büyük Samsunspor taraftarındadır. Gün geçmişte yaşanan kırgınlıkları bırakıp yeni bir sayfa açma günüdür. Taraftarlardan isteğimiz manevi olarak desteklerini tribünde göstermeleridir" dedi.

BAYRAK'TAN BİRLİK ÇAĞRISI

"Tüm Samsunspor ailesine kalbi selamlar" diye başlanılan mesajda, Güney Üst Tribünü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Doğukan Bayrak, Kırmızı-Beyazlı taraftarlara çağrıda bulundu.

Bayrak imzalı yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: "Takımımız pazar günü saat 19:00’da sezonun ilk iç saha maçına çıkıyor. Geçtiğimiz hafta aldığımız deplasman galibiyetiyle birlikte serinin devamı bakımından ve ilk iç saha maçımız olması sebebiyle, Pendikspor maçı büyük önem arz etmektedir. Bu yolda biz taraftara düşen en büyük görev tribünlerde yerimizi almak ve takımımıza avazımız patlarcasına destek vermektir. Şehir yönetenlerimiz, kulüp yöneticilerimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız ellerinden geleni en iyisiyle yapmaktadır. Artık sahneye çıkma zamanı büyük Samsunspor taraftarındadır. Gün bir olma birlik olma günüdür. Gün şehri bayraklarla donatıp, formalarmızı giyip, tribünlere koşma günüdür. Gün geçmişte yaşanan kırgınlıkları bırakıp yeni bir sayfa açma günüdür. Büyük Samsunspor taraftarından isteğimiz manevi olarak desteklerini tribünde göstermeleridir. Gelin hep beraber Güney Üst tribünümüzde 90+ dakika hiç susmayalım. Takımımıza destek, rakibe baskı kuralım. Stadımızı bir şölen alanına çevirelim. Bütün haftanın yorgunluğunu hep beraber atalım. Alacağımız 3 puanla birlikte önümüzde haftayı başımız dik ve mutlu geçirelim. Tek arzumuz sezon sonu ipi göğüsleyip asıl olmamız gerek yere çıkmaktır. Bizlere düşen görevi yerine getirmeye bu haftadan itibaren başlıyoruz. Bizim gibi armanın peşinde olan, gece gündür demeden kilometrelerce yol yapan, armaya karşılıksız insanları yeri tribünlerdir. Herkesi pazar akşamı bütün işimizi gücümüzü bırakıp aşkımızla buluşmaya ve ona sevdamızı haykırmaya 'Güney Üst Tribünü'ne bekliyoruz."    

Yorumlar (0)