banner1571

banner1577

banner1575

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Samsunspor itirazını yaptı... Söz artık TFF'de 

Ümraniyespor maçında yaşanan kural hatası sonrası gözler artık TFF'ye çevrildi. Farklı senaryoların konuşulduğu maç için Samsunspor cephesi de itirazını yaptı 

SAMSUNSPOR 01.02.2021, 13:35
1121
Samsunspor itirazını yaptı...  Söz artık TFF'de 

OTORİTELER HEMFİKİR
TFF 1. Ligde Yılport Samsunspor'un deplasmanda oynadığı Bereket Sigorta Ümraniyespor maçının son dakikalarında yaşanan olaylar bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu.

Hakem atışı sonrasında Ümraniyespor'dan Okan Derici'nin bir anda topu olarak boş kaleye gol atmasıyla başlayan kaos sonrasında eski hakemler ve spor otoriteleri maçın hakemi Ramazan Keleş'in kural hatası yaptığında hemfikir oldu. 

SONUÇ BEKLENİYOR
Şimdi gözler tamamen TFF'ye çevrildi. Merkez Hakem Kurulu görüşünü beyan edecek ve TFF yönetimi kararını verecek. Yaşanan olay sonrası hakemin gösterdiği kartlar da iptal edilebilir. Kural hatalarında maç yeniden başlayabilir. Veya 88'inci dakikadan kaldığı yerden oynanmasına da karar verebilir. Ya da sonucunu tescil ediyoruz da diyebilir'' iddiaları da kulislerde konuşuluyor. Samsunspor'da bu maç için itirazını yaptı.

Salim YILDIZ  

Yorumlar (1)
RAMO 1 ay önce
BEN FEDERASYONDAN SAMSUNUN LEHİNE BİR KARAR ÇIKTIĞINI GÖRMEDİM!! DUA EDİLİM DE İTİRAZ ETTİĞİMİZ İÇİN BİZİ KÜME DÜŞÜRMESİNLER FEDERASYONDAKİ MALUMLAR!