banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Samsunspor, ince eleyip sık dokuyor - Samsunspor Haber

banner1357

Yılport Samsunspor'da teknik direktör arayışları devam ederken, Kırmızı-Beyazlı ekibin şu ana kadar 3 isimle görüştüğü öğrenildi. TFF tarafından verilen 'yeni hoca bulma' süresini doğru kullanmak isteyen yönetimin, alternatif adaylar ile de görüşme sağlayacağı ifade edildi.

SAMSUNSPOR 06.11.2019, 09:47
Samsunspor, ince eleyip sık dokuyor - Samsunspor Haber
banner1353
banner1375

SADECE KALPAR 'TAMAM' DEDİ
İrfan Buz'un istifa etmesinin ardından takımı emanet edecekleri yeni teknik adam konusunda çalışmalarına başlayan Kırmızı-Beyazlı yönetim, İstanbul'da yoğun toplantılar gerçekleştiriyor. İlk olarak Yücel İldiz'e teklif götüren yönetim, özel sebeplerden dolayı teklifin kabul görmemesi üzerine alternatif isimlere yöneldi. Ardından Fuat Çapa ile iletişime geçen ancak bu isimle de anlaşma sağlayamayan Kırmızı-Beyazlıların, Hüseyin Kalpar ile de bir görüşme gerçekleştirdiği ve Kalpar'dan 'olur' yanıtı aldığı öğrenildi.

ACELE ETMEME KARARI ALINDI
TFF tarafından kendilerine tanınan yeni hoca bulma süresini etkin bir şekilde kullanmak isteyen Samsunspor yönetimi, Kalpar'ın ardından ise diğer adaylar üzerinde araştırma yaptığı ve takım için en doğru ismi bulmaya çalışıldığı ifade edildi. Antrenör Recep Sermet Boyar'ın, başarılı performansı yönetimin bu süreçte elini güçlendirirken, Kırmızı-Beyazlılar, hoca konusunda acele etmeme kararı aldığı ve istedikleri adayla anlaşana kadar beklemeyi düşündüğü belirtildi.

Yorumlar (1)
canan 8 ay önce
kanat oyununu benimsemeyeni getirmeyin takımın başına şamp.luk hayal olur. bakın tek kanat oyuncumuz guido koçer biraz toparlandı takım daha rahat maç kazanmaya başladı