banner1518

banner1567

banner1526

banner1499

banner1334

banner1534

Samsunspor'dan o isme onay çıkmadı 

Başkan Yüksel Yıldırım, "Bize Hasic'i teklif ettiler. Ama biz devamlı oynatma konusunda söz veremedik. Ertuğrul hocamız "Ben oynatmam, bana tecrübe lazım, yoksa şampiyon olmayız" dedi. 

SAMSUNSPOR 14.01.2021, 09:05
2315
Samsunspor'dan o isme onay çıkmadı 

Samsunspor'dan Hasic'e onay çıkmadı Başkan Yüksel Yıldırım, "Bize Hasic'i teklif ettiler. Ama biz devamlı oynatma konusunda söz veremedik. Ertuğrul hocamız "Ben oynatmam, bana tecrübe lazım, yoksa şampiyon olmayız" dedi. 

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, transferde merak edilenleri açıklamaya devam ediyor. Beşiktaş'ta forma giyen Ajdin Hasic'in devre arası için kendilerine teklif edildiğini açıklayan Başkan Yıldırım, "Bize Hasic'i teklif ettiler. Menajeri Mirsad Türkcan'a Beşiktaş'tan "Biz devamlı oynatamayacağız. Devamlı oynayacak kulüp bulursa vermeye hazırız" denilmiş" dedi. Türkcan'ın kendilerini aradığını söyleyen Yıldırım, "Ama biz devamlı oynatma konusunda söz veremedik. Ertuğrul hocamız "Ben oynatmam, bana tecrübe lazım, yoksa şampiyon olmayız" dedi. 

Yorumlar (4)
Metin 3 gün önce
Gökhan Alsan,Gyasi çok tecrubeli ne oynuyorlar.
SAMSUNSPORLU 2 gün önce
Niye alalımki biz beşiktaşın alt yapısımıyız al oynat yetiştir hazırla ver beşiktaşa ekmeği onlar yesin yok öyle bir şey. Ardayı Arda yapan galatasaray değil manisadır sıradan vasat bir oyuncu iken manisaya kiralık verdiler Ersun yanalın elinde yetişti gelişti yıldız oldu döndü galatasaraya sonra atletiko madride transfer olup paralar galatasarayın kasasına girdi Manisa ne kazandı hiç bir şey ve şu andaki durumu beyin ölümü gerçekleşmiş cihaza bağlı hastadan farkı yok.
baba samsun 3 gün önce
tecrübeli sissoka var iyi oyuncu boşta başkanım alalım geç kaldık transferde lig başlayacak nerde bu transferler rakipler güçlü ve zor geceçek ikinci yarı ah vah etmeyelim sezon sonu şampiyon olmak zorunda takım ilk yarı sahada ne oyun mücadele hırs ve ruh yoktu
Davut.gec olsun vurduğu g9 3 gün önce
Ol l