banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Samsunspor'dan kadın taraftara müjde!

banner1357

Samsunspor yönetim kurulunun yaptığı toplantı sonucu, yeni sezon kombine ve bilet fiyatları belli oldu. Biletler ise bu sabah itibariyle Passolig'in resmi sitesi üzerinden alınabilecek

SAMSUNSPOR 07.08.2018, 19:03 08.08.2018, 08:53
Samsunspor'dan kadın taraftara müjde!
banner1353
banner1375

Samsunspor yeni sezon bilet ve kombine fiyatlarını belirledi. Kırmızı-Beyazlı ekip yönetim kurulu toplantısının ardından Nuri Asan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyerek yeni sezon bilet fiyatlarını duyurdu. 

İŞTE FİYATLAR
Yönetim, öneki sezonda maçın kalitesi veya seryirciye ihtiyaç duyulduğunda fiyatların düşürülmesi gibi bir durumun söz konusu olmayacağını ifade etti.  Buna göre satış fiyatları; Kale arkası kombine fiyatı 55 TL, baz bilet fiyatı bu türübün için 5 TL. Doğu üst türübün 100 TL, baz fiyat 10 TL, Doğu alt türübün 200 TL, baz fiyat 15 TL, Aile Türübünü olarak adlandırılan Batı alt türübün 300 TL, baz bilet fiyatı 20 TL, VİP türübünde ise baz bilet fiyatı 100 TL, kombine satış fiyhatı ise 1250 TL olarak belirlendi. Taraftarlar bu sabah istibariyle Passolig'in resmi sitesi üzerinde kombinelerini alabilecekler. Öte yandan kağıt biletler ise şehrin farklı noktaları ve stadyuma kurulacak bölgeslerden alınabilecek. Kağır biletlerde TC Kimlik Numara'sı ile isim ve soyismin olması zorunluluğu bulunuyor.

KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIK
Kırmızı-Beyazlılar'da yönetim yeni sezon bilet satışları ve kombinelerde bir çok yeniliğe giderken, kadın taraftarlara pozitif ayrımcılık niteliğinde yenilikler getirildi. Bunlardan biriside kadın taraftarlar ve 15 yaşından küçük çocuklara 55 TL karşılığında stadyumun neresinde olursa olsun, istedikleri yerden kombine bilet alabilecekler. Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi ve kombinebilet fiyatları çalışmasını yürüten Salih Çakır, bu uygulamanın Samsunspor'u ilerleyen dönemlerde parmakla gösterilen bir kulüp haline getirecek projelerden birisi olduğunu ifade ederek, "Niyetimiz bu sene hem stadyumdaki külütür değiştirmek, hemde gelecek sezonlar için attığımız bu projenin tohumlarını büyüterek, kulübümüzü futbol kültüründe sayılı yerlere getirmek" dedi.

KOMBİNE SATIŞLARINDA REKOR BEKLENİYOR
Kombine satışlarında rekor kırmak istediklerini ifade eden Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır ise "Kombine satışından beklentimiz, ekonomik katkıdan ziyade, camiamızın kalitesini ortaya çıkarması ve sayın İsmail Uyanık'ın göreve gelmesiyle başlayan bu rüzgarın, kombine satışlarıyla bir fırtınaya dönüşmesidir. Biz bu ülkenin en büyük futbol camialarından biriyiz. Bunu iddia ediyoruz. Taraftarımızın, kombine bilet satrışlarıyla bunu kanıtlayacağına da inanıyoruz" dedi.

AMATÖR'E MÜJDE
Kombine çalışmalarımızda bazı değişiklikler yapıldığınıda belirten Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Amatör kulüplerimize, sporcularımıza dağıtılmak üzrere, kulübümüz ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından belirlenecek adetlerde kombineler ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Bu sayede alt yaşlardaki futbolcu adayları şehrin takımına destek olacak" şeklinde konuştu.

KOMBİNE SADECE PASSOLİG'DE
Samsunspor'da kombinelerin sadece passoligi olanlar tarafından alınabileceğini ifade eden Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi ve kombinebilet fiyatları çalışmasını yürüten Salih Çakır, "Gelecek zon çıkacağımız 1'inci Lig'de pasolig alt yapısı olduğu için Samsunspor'un şuan ki mevcut ve artacak olan paslolig tabanına ihtiyacı olacak. Bu nedenle kombineler sadece passolig üzerinden satıl acak" dedi.

TARAFTAR İÇİN 'FANKART' 
Taraftarlar için oluşturulacak 'Fankart' isimli kart ile tramvay ulaşımında kolaylık sağlanacağını ve bu kart ile Samsunspor Store'larda indirimli alışverişin yapılabileceğini ifade eden Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın ise, "Taraftarlarımız için bir güzellik daha yaptık. Fankart ile taraftarlarımız Samulaş aracılığı ilet ramvay ulaşımında kolaylık sağlanacak. Ayrıca bu fankartlar ile Samsunspor Store'larda indirimli alışveriş yapabilecek" dedi. 

Haber:Onur EROL
 

Yorumlar (0)
banner1474
18°
kapalı
Namaz Vakti 28 Şubat 2020
İmsak 05:40
Güneş 07:05
Öğle 12:52
İkindi 15:57
Akşam 18:30
Yatsı 19:49