banner1017

Samsunspor'da transfer için düğmeye basıldı

Geçtiğimiz sezon Kırmızı Beyazlılar'da kayyum yönetiminde oyuncu izleme ekibinde yer alan tecrübeli isim Güven Gümüşdağ'ın Samsunspor yönetimine raporunu sunduğu, listede yer alan isimlerle de görüşmelere başlandığı öğrenildi

Samsunspor'da transfer için düğmeye basıldı

Samsunspor'da İsmail Uyanık başkanlığında kurulan yeni yönetim, bir yandan  sportif direktörlük ve teknik direktörlük için isimlerle görüşmelerini sürdürürken, diğer yandan da transfer görüşmelerini büyük titizlikle devam ettiriyor. Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında yönetimi devralan Samsunspor Kayyum Heyeti'nin futbolcu izleme (scout) ekibinde yer alan Güven Gümüşdağ ve Hakkı Bayrak sezon boyunca topladığı futbolcu ağını yönetime sundu.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI
Samsunspor için 200'e yakın futbolcu izlediklerini ve raporunu yeni yönetime sunduklarını ifade eden Güven Gümüşdağ, "Geniş oyuncu portföyü oluşturduk. Süper lig haricinde Spor Toto 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig'lerde oyuncular izledik. Tüm çalışmalarımızı gelecek sezon da Spor Toto 1. Lig'de mücadele ediyor şeklinde yaptık. Sezon sonunda da bu listemizi yeni yönetimimize ileterek görevimizi tamamladık. Yaklaşık 200 oyuncuyu bir dizi elemelerin ardından daha seçilebilir düzeye indirdik. Samsunspor yönetimi de listede yer alan bir takım oyuncularla ilgili bizlerle görüşmeler yaptı. Halen de bir kaç oyuncuyla görüşmeler sürüyor. İnşallah Samsunspor'a gelirler ve katkı sağlarlar. Bizler de bundan gurur duyarız" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1056