banner1320

Samsunspor'da tesis zirvesi haftaya

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, dolgu sahasının etüt çalışmalarında sona geldiklerini belirterek, "Etüt çalışmaları muhtemelen pazartesiye kadar bitmiş olur. Sonrasında da hem dolgu sahası için hem de diğer düşündüğümüz tesis noktası için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'le bir araya gelerek süreci netleştirmek istiyoruz" dedi.

Samsunspor'da tesis zirvesi haftaya
banner1314

Yılport Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık'ın en çok önem verdiği konuların başında gelen altyapı tesisleri konusunda, sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Tesislerin yapılması planlanan dolgu sahasında etüt çalışmalarının artık son noktaya geldiği ve önümüzdeki hafta başına kadar biteceği öğrenilirken, Başkan İsmail Uyanık'ın ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile görüşeceği öğrenildi.

Süreci değerlendiren Başkan Uyanık, "Arkadaşlarımız dolgu sahası konusunda çalışmalarda sona geldi artık. Muhtemelen pazartesiye kadar bitmiş olur. Sonrasında da hem dolgu sahası için hem de diğer düşündüğümüz tesis noktası için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'le bir araya geleceğiz. Olabilecek en kısa sürede tesis çalışmalarında somut adımlar atarak bu süreci noktalandırmak istiyoruz" diye konuştu.

Mustafa TOGUR

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300