Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsunspor'da sil baştan yapılanma

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, "Yönetim olarak teknik ekipte, scoutingde ve kadroda yeniden yapılanma için çalışmalara başladık. Amaç şampiyon Samsunspor yaratmak" dedi

Samsunspor'da sil baştan yapılanma
banner1314

Yılport Samsunspor'da teknik ekip ve bir çok oyuncunun geleceği konusunda belirsizlikler sürerken bir yandan da yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bir dizi görüşme kapsamında haftayı şehir dışında geçiren Başkan İsmail Uyanık ve kurmayları, yarın Samsun'da olacak. Samsun'a gelir gelmez toplantılara başlayacak olan yönetim kadrosu, sezon öncesi bütün planlamaları yaparak, sorunsuz bir şekilde hedefe ilerlemeyi hesaplıyor. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılacak görüşmeler neticesinde yönetim, özellikle teknik adam noktasında yol haritasını netleştirmek istiyor.

YAKIN TAKİP

Yurt dışında işleriyle alakalı yoğun bir dönemde olduğu için görüşmelere katılamayacak olan Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, yine de toplantıları yakından takip edecek. Yeniden yapılanma sürecinde Başkan Uyanık ile birlikte sürekli görüşme halinde olacak olan Yüksel Yıldırım süreçle alakalı, "Yılport Samsunspor Kulübümüzün gelecek sezon tekrar TFF 2. Ligi'nde mücadele edecek olmasının ardından, Yönetim olarak teknik ekipte, scoutingde ve kadroda yeniden yapılanma için çalışmalara başladık. Amaç şampiyon Samsunspor yaratmak" ifadelerini kullandı.

Mustafa TOGUR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312