banner1571

banner1567

banner1575

banner1345

banner1525

banner1534

banner1581

Samsunspor'da o transferler beğenildi! 'Kaliteleri ortada'

Yeni transferleri değerlendiren Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Gökhan Karadeniz ve Brica Dja Djedje kaliteli oyuncular" dedi. 

SAMSUNSPOR 18.01.2021, 16:36
1548
Samsunspor'da o transferler beğenildi! 'Kaliteleri ortada'

Samsunspor'da o transferler beğenildi! 'Kaliteleri ortada' Yeni transferleri değerlendiren Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Gökhan Karadeniz ve Brica Dja Djedje kaliteli oyuncular" dedi. 

Samsunspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Fatsa Belediyespor ile oynanan hazırlık maçında yeni transferlerden Gökhan Karadeniz ve Brica Dja Djedje'nin de saha içi durumlarını daha net görme şansını yakaladığını söyledi. Her iki oyuncununda kalitesinin tartışılmaz olduğunu söyleyen Sağlam, yenilerin takıma katkısı ve güzel bir uyumla şehrimiz, taraftarımız, medyamız hep birlikte bir bütünlük oluşturacağız ve inşallah hepimizin hayali olan Süper Lig’e çıkacağız” diye konuştu. 

Yorumlar (1)
Ahmet Gonca 1 ay önce
Başkanımız olsun hocamız olsun yönetim idaresi ve taraftar olsun herkes El birliği olup Allah’ın iziyle süper lige çıkacağız ve gerçekten Süper Lig’de de çok güzel şeyler yapacağızsam sporun adı tekrar liglerde yıllarca şampiyonlukla alınacak ve bütün süper Lig’de oynayan takımların ayakları tir tir titreyecek Samsung bir şaheser şehirdir Samsun’a gelenler titreyerek edip yenilip geri gidecek