banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Samsunspor'da isyan: '3 puanımız gasp edildi'

Samsunspor Haber: Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Adana Demirspor maçı hakemi Erkan Engin'e sert tepki göstererek, "Bir şehrin kaderiyle bu kadar oynanamaz. Türkiye'nin gördüğü golü maçın hakemi görmedi. Gerekli itirazlarımızı yapacağız" dedi

Samsunspor 05.02.2018, 16:43
228
Samsunspor'da isyan: '3 puanımız gasp edildi'

Samsunspor Haber - Adana Demirspor maçında kaybedilen 2 puan üzüntüsünün yaşandığı Samsunspor'da, Sportif Direktör Coşkun Zeren hakem Erkan Engin'e sert tepki gösterdi. 

PUANIMIZ GASP EDİLDİ
Maçın hakemi Erkan Engin'in büyük bir skandala imza attığını söyleyen Zeren, "Malesef Türkiye'nin gördüğü golü hakem göremedi. Yan hakemin dahi verdiği golü orta hakem iptal etti. Federasyona hakemle ilgili itirazlarımızı yapacağız. Sonucunu değiştirmeyeceğini biliyoruz fakat bundan sonraki süreçte Samsunspor'un hakkının yenmesine müsade eteyeceğiz. Bize verilen kartlar, rakibe verilmeyen kartlar, attığımız net golün iptali resmen maça damga vurdu. Samaras çıktı kafasıyla golü attı nizami gol iptal edildi. Bir şehrin kaderiyle bu kadar oynanmaz. Bununla ilgili başvurumuzu yapacağız. Çünkü hayati maçlar oynuyoruz. Yarım puanın dahi önemli olduğu ligde 2 puanımız gasp edildi" dedi.


 
YÜREĞİ YETMEDİ
Maçtan alınacak olan 3 puanla hedeflerinin değişeceğini fakat iptal edilen gol nedeniyle takımın kaderiyle oynandığını belirten Zeren, "Herkes taşın altına elini sokmuş takımı sırtlamış kazanması için mücadele ediyor, bir kişinin kararı ise koskoca camiayı etkiliyor. Bizi nasıl görüyorlar? Kayyuma kalmış bir takım, ligi kafasında bitimiş, her şeyden vazgeçmiş gibi bir hava var sanki. Kayyuma kaldık ama kulübü bitirmek için değil yaşatmak için kayyum oluşturuldu. Bu insanlar her halde yanlış anlıyor. Bu düşünceler hem şehre hem takıma büyük saygısızlık olur. Resmen o golü vermeye yüreği yetmedi. Hakemleri her zaman saygıyla karşılıyoruz. Ama böyle hayati maçlarda bu şekilde hatayı yapmayacaksın" diye konuştu.

TELAFİSİ YOK
Hakemlerin kalan haftalarda adaletli bir şekilde maç yönetmelerini isteyen Zeren, "Küllerinden yeniden doğmaya çalışan bir takım var. Transfer tahtasını kaldıramamış, transfer yapmamış, buna rağmen elindeki kadroyla sonuna kadar mücadele etmeye çalışan takımın hakkını bu şekilde gasp edemezsin ki. Türkiye'nin gördüğü golü sen nasıl görmezsin? Hakemler bu konuda dikkatli olmak zorunda. Bizim istediğimiz adaletli maç yönetmeleri. Erkan hocam büyük hata yaptı. Şüphesiz o da üzülmüştür ama bu takımın kaderiyle oynanamaz. Bunun telafisi yok" dedi.

Haber: Ali BİROL

Yorumlar (0)