banner1313

banner1300

banner1334

Samsunspor'da her şey yolunda

Teknik Direktör İrfan Buz önderliğinde yeni sezona hazırlanan Yılport Samsunspor'da, takım içi arkadaşlıklar, idmanlardaki mücadele, bireysel performanslar ve hazırlık maçlarında oynanan oyun, sezon öncesi Kırmızı-Beyazlı camiaya şimdiden umut veriyor.

SAMSUNSPOR 03.08.2019, 10:36 03.08.2019, 10:38 abrp
Samsunspor'da her şey yolunda

Yılport Samsunspor, yeni sezon hazırlıklarını Teknik Direktör İrfan Buz yönetiminde gerçekleştirirken, takımdaki rekabet seviyesinin gün geçtikçe artması hem yönetimin hem de teknik heyetin yüzünü güldürüyor. Son olarak Bolu'daki kamp etabını tamamlayan Kırmızı-Beyazlılarda Teknik Direktör İrfan Buz'un raporu doğrultusunda Canberk Dilaver, Yılmaz Özeren ve Muhammmet Beşir'in takımdan gönderilmesi kararlaştırılmış ve kadro sayısı böylece 24'e düşürülmüştü.

CAMİAYA UMUT VERİYOR

Her fırsatta mücadele gücü yüksek bir takım oluşturmak istediğini ve bunun da daha az sayıda oyuncu grubuyla mümkün olduğunu ifade eden Teknik Direktör İrfan Buz'un da oluşan takım havasından memnun olduğu ve antrenmanlarda ortaya koyulan performanstan tatmin olduğu öğrenildi. Takımdaki uyumun ve arkadaşlık ilişkilerinin gün geçtikçe arttığı ifade edilirken, hazırlık maçlarında ortaya konan futbol da şimdiden camiaya umut vermeye başladı.

Haber: Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)