banner1518

banner1365

banner1526

banner1571

banner1334

banner1324

Samsunspor'da gözler Gyasi'de

Yılport Samsunspor’da gözler sezonun ilk devresinde beklenen performansı sergileyemeyen Edwin Gyasi’de.

SAMSUNSPOR 13.01.2021, 08:44 13.01.2021, 10:09
1335
Samsunspor'da gözler Gyasi'de

Samsunspor'da gözler Gyasi'de Yılport Samsunspor’da gözler sezonun ilk devresinde beklenen performansı sergileyemeyen Edwin Gyasi’de. Kırmızı-beyazlıların dün yaptığı antrenmanda tempolu çalışan futbolcunun, takımdan ayrılmasının söz konusu olmadığının açıklanmasının ligin ikinci bölümünde nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

GÜÇ DEPOLADILAR

İkinci devre hazırlıklarını sürdüren Yılport Samsunspor'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Kırmızı-Beyazlılar günü önce kuvvet ve sonra topla yapılan çalışma ile tamamladı 

Ligde şampiyonluk parolası ile ilerleyecek olan Kırmızı-Beyazlılar da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Nuri Asan Tesisleri'nde çalışmalarına başlayan Yılport Samsunspor'da hem teknik heyetin hemde oyuncuların keyifli olması dikkatlerden kaçmadı. Kırmızı-Beyazlılar, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde 2 grup halinde yapılan önce sabah antrenmanın da fitness salonunda kuvvet çalışması ardından günü topla yapılan çalışmalar ile tamamladı.  

ÖZEL ÇALIŞMA

Yılport Samsunspor'da başarılı file bekçileri Kaleci Antrenörü Öztürk Tanrıbilir eşliğinde özel bir çalışma gerçekleştirdi 

Kırmızı-Beyazlılar da kaleciler tecrübeli antrenör Öztürk Tanrıbilir eşliğinde özel bir çalışma gerçekleştirdi. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan çalışmalarda ise Ahmet Altın, Furkan Köse ve Nurullah Aslan'ın ortaya koyduğu performans teknik ekibi memnun etti.  

Yorumlar (6)
Adil Saka 1 hafta önce
Gyasi çok yetenekli ise neden beklintilerin çok uzağında kalmasında ısrar edenler kötü niyetlidir.Hoca neden kalmasına göz yumuyor.Bu anlayış diğer oyuncuları olumsuz etkiler.
Aydın 1 hafta önce
Adil abi bu topçuya yorum yapmaktan her haberde görmekten sıkıldık yorulduk usandık. Bırak kendi haline sen keyfine bak sıkma canını
efe 1 hafta önce
kafa yapısı ve ahlak iyi görünmüyor...rakibi çok küçümsüyor ki; bir adam geçtiğini de görmedik....geçemiyor geri dönüyor topu da yanlış kullanıyor...aga sen bu ligin altında bir kafa var sende bu bizim 1. lig öyle kendini futbldan anlayan göstermek isteyen ucubelerin dediği gibi ingiltereden aşşa değil üstünde bir lig....işine gelmezse ikile..Burak çalık abini örnek al, elini öp biraz nasihat al!!!belki adam olursun o zaman.
Erdal 1 hafta önce
Ya arkadaş bu gıyasiyi niçin halen takımda tutuyorlar anlamış değilim ben üç ayda almanca öğrendim hiç anlamadığım dili oysa gıyasiye 6 aydır top oynamayı öğrenemedi bekleyin altı ay daha belki ögrenir.
Sarıoğullarından Sülü 1 hafta önce
Tomane den umudum vardı fos çıktı sakatlık hikaye gönderin gitsin.Gyasi bence kalmali adamı doğru düzgün oynatmadılar.Acilen defans ve iyi bi forvete ihtiyaç var.
Ali numanoglu 1 hafta önce
Giysisinin kalmasına sevindim. Geleceği olan genç bir yetenek tabiki biraz sabır gerek gün geçtikçe daha iyi olacağına inanıyorum.