Samsunspor'da büyük şok: 'Keşke oynamasaydık!..'

Küme düşen takıma yenilen Samsunspor'da büyük şok yaşanıyor. Teknik Direktör Durmuş, "Keşke bugün bu maçı oynamasaydık" dedi

Samsunspor'da büyük şok:  'Keşke oynamasaydık!..'

Samsunspor Haber-  Karşılaşmayı kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade edip, camiadan özür dileyen Samsunspor Teknik Sorumlusu Besim Durmuş ise, "Ölü toplardan 2 tane gol oldu. Çok üzgünüz. Camiadan özür diliyoruz" dedi.

Samsunspor'un önünde çok değerli maçlar olduğunu söyleyen Durmuş, "Milli maç arasını daha sağlam girmek istiyorduk ama bugün bu fırsatı burada kaybetmiş olduk. Kazanan takımımızı tebrik ediyorum. Keşke bugün bu maçı oynamasaydık. Motivasyon kaybından çok bir rahatlık oldu. Nasıl olsa yeneriz, kazanırız dediğimiz için çabuk oynayamadık bu nedenle bizi sıkıntıya düştük. Rakip çok pozisyon buldu. Oyunda bir kurgu, denge yaratamadık. Hiç düşünmediğimiz bir senaryoyla karşılaştık” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin Oz
Metin Oz - 10 ay Önce

Yazıklar olsun mazeret gecerli degil oyuncularihanet etti

ali er
ali er - 10 ay Önce

bu taraftarlara, bu şehre, sizin her derdinize koşan kaynak yaratan bu şehrin büyük valisine size her maçta 200 bin galibiyet primi veren iş adamımız galip öztürke ihanet ettiniz size yazıklar olsun siz nasıl futbolcusunuz insanda biraz karekter ahlak olur.

Hasan
Hasan - 10 ay Önce

Samsunspor kimlerin eline kaldi bu hoca YETERSİZ

SIRADAKİ HABER

banner910

banner826