Hilas Otel

Çelik İnşaat

Samsunspor'da bayramlaşma: Haftaya imzalıyor...

Yılport Samsunspor'da bayramlaşma töreni Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşirken, bayramlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, "Yeni teknik direktör arayışı ve onun kim olacağı konusunda ciddi mesafeler kat ettik. Yeni hocamızın da raporu doğrultusunda da transferleri yaparak şampiyon Samsunspor'u oluşturmak istiyoruz" dedi

Samsunspor'da bayramlaşma: Haftaya imzalıyor...
banner1314

Yılport Samsunspor'da bayramlaşma, Ramazan Bayramı'nın üçüncü günü gerçekleşti. Nuri Asan Tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Kırmızı-Beyazlı yönetim tam kadro katılırken, Başkan İsmail Uyanık, bayramlaşmaya gelen taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

ŞAMPİYON SAMSUNSPOR

Bayramlaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Başkan Uyanık, "Yeni teknik direktör arayışı ve onun kim olacağı konusunda ciddi mesafeler kat ettik. Resmi işlemler sanıyorum önümüzdeki hafta sonuçlanır ve kamuoyu bilgilendirilir. Çalışmalarımız devam ediyor. Yeni hocamızın da raporu doğrultusunda da transferleri yaparak şampiyon Samsunspor'u oluşturmak istiyoruz" dedi.

KAN DEĞİŞİMİ OLDU

Scout ekibinden 3 ismin istifa etmesiyle ilgili değerlendirmede bulunan Uyanık, "Bizim için başarısız olarak adledebileceğimiz bir sezonu geride bıraktık. Çalışma arkadaşlarımız bu noktada bizim de yaptığımız gibi başarızlığın sorumluluğunu üzerine aldılar. Ancak mevcut durum itibariyle başarılı olacaklarını düşünmediklerini ifade ederek bize ayrılma taleplerini ilettiler" diye konuştu.

FUTBOL ŞEHRİ SAMSUN

Başkan Uyanık, Samsun'u futbol şehri yapma hayali içinde olduklarını belirterek, "Altyapı tesisleri ile ilgili dolgu alanının analiz raporları bayramdan sonra elimize geçiyor. Eğer altından kalkabileceğimiz kadar bir yatırımsa hayalimiz olan 15 tane sahayı yan yana koyup, Samsun’u futbol şehri yapmak ve Samsun’un gençlerine futbol oynatmak, futbolcu olarak oynatmak amacımızı yerine getirmiş olacağız" dedi.

Haber: Mustafa TOGUR

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 22:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308