banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Samsunspor'da bayramlaşma: Haftaya imzalıyor...

banner1357

Yılport Samsunspor'da bayramlaşma töreni Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşirken, bayramlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, "Yeni teknik direktör arayışı ve onun kim olacağı konusunda ciddi mesafeler kat ettik. Yeni hocamızın da raporu doğrultusunda da transferleri yaparak şampiyon Samsunspor'u oluşturmak istiyoruz" dedi

SAMSUNSPOR 06.06.2019, 18:04 06.06.2019, 22:21 Ceylan
Samsunspor'da bayramlaşma: Haftaya imzalıyor...
banner1353
banner1375

Yılport Samsunspor'da bayramlaşma, Ramazan Bayramı'nın üçüncü günü gerçekleşti. Nuri Asan Tesislerinde gerçekleşen bayramlaşma törenine Kırmızı-Beyazlı yönetim tam kadro katılırken, Başkan İsmail Uyanık, bayramlaşmaya gelen taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

ŞAMPİYON SAMSUNSPOR

Bayramlaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Başkan Uyanık, "Yeni teknik direktör arayışı ve onun kim olacağı konusunda ciddi mesafeler kat ettik. Resmi işlemler sanıyorum önümüzdeki hafta sonuçlanır ve kamuoyu bilgilendirilir. Çalışmalarımız devam ediyor. Yeni hocamızın da raporu doğrultusunda da transferleri yaparak şampiyon Samsunspor'u oluşturmak istiyoruz" dedi.

KAN DEĞİŞİMİ OLDU

Scout ekibinden 3 ismin istifa etmesiyle ilgili değerlendirmede bulunan Uyanık, "Bizim için başarısız olarak adledebileceğimiz bir sezonu geride bıraktık. Çalışma arkadaşlarımız bu noktada bizim de yaptığımız gibi başarızlığın sorumluluğunu üzerine aldılar. Ancak mevcut durum itibariyle başarılı olacaklarını düşünmediklerini ifade ederek bize ayrılma taleplerini ilettiler" diye konuştu.

FUTBOL ŞEHRİ SAMSUN

Başkan Uyanık, Samsun'u futbol şehri yapma hayali içinde olduklarını belirterek, "Altyapı tesisleri ile ilgili dolgu alanının analiz raporları bayramdan sonra elimize geçiyor. Eğer altından kalkabileceğimiz kadar bir yatırımsa hayalimiz olan 15 tane sahayı yan yana koyup, Samsun’u futbol şehri yapmak ve Samsun’un gençlerine futbol oynatmak, futbolcu olarak oynatmak amacımızı yerine getirmiş olacağız" dedi.

Haber: Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)
banner1371
sisli
Namaz Vakti 16 Kasım 2019
İmsak 05:48
Güneş 07:16
Öğle 12:24
İkindi 14:59
Akşam 17:22
Yatsı 18:46